Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., chodzę na korki, z obliczeniówek mam wszystko ok, uwielbiam liczyć, więc tu nie ma problemu... Ale za to nauczycielka sobie odbija na teorii, potrafi się przyczepić za wypowiedź identyczną do kogoś, kto dostał maks. pkt :bezradny: Poza tym korepetycje w moim mieście można dostać tylko do pierwszej klasy liceum, potem lipa, więc to nie jest rozwiązanie... Tak cholernie chciałam iść na tę polibudę i w pewnym momencie uniezależnić się od rodziców... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ciągłe wyzwiska mnie wkurzają. :evil: ciągle kurwowanie, ciągła krytyka, zero pochwał, jestem kurwą, dziwką - straszne to jest.

i jeszcze ojciec posunął się "naprzód" - uderzył mnie, wcześniej zdarzało mu się unieść rękę, ale nie uderzył, coraz gorzej, ze wszystkim.

ale... pewnie przesadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało byc tak pieknie. Upiekłam pierniczki, na obiad zrobiłam pyzy dla córy i męża.Bo cieszy mnie gotowanie dla nich.

Jednak szczescie nie trwało długo...nie dokonczyłam obiadu,,,nastapiła kolejna pieprz...tachykardia.

Powod na mega wkurzenie. Zabrało mnie pogotowie.W szpitalu kolejny atak..wystraszyli sie.

Młoda lekarka rzekła:" masz nerwice " .Odparłam :" wiem..ale nikt nie mowił,ze moje zycie bedzie w różowych kolorach".

 

Co przyniesie mi kolejny dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×