Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, Sam to przeżywałem z miesiąc temu, nic fajnego, współczuję.

 

Co mnie dziś denerwuje?

Protekcjonalne traktowanie mnie przez rodzinkę,jakbym był jakąś zabawką z której można się zawsze pobrechać. (albo jestem przewrażliwiony)

Mój brat który olewa wszystko, i jest większym leniem ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia tulipany zawsze i tylko 8marca są wręczane z okazji dnia kobiet. Jak dla mnie to głupie przyzwyczajenie - kupowanie tulipanów 'bo wypada.

oczywiście np. w lipcu czy listopadzie żadnego kwiatka nikt nie kupuje.

Takie 'święta' to jedynie dobry chwyt marketingowy, nienawidzę takich 'okazji' :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczucie,że jestem gorsza od innych i to,że nieważne jak bym się starała to i tak dalej jest to samo :(

co Ty, Kasiu, pierdzielisz za głupoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Witam, na dzień dzisiejszy jest Pan studentem AGH Kraków, ponieważ jeszcze nie skreślaliśmy, a Pan nie złożył pisemnej rezygnacji. Jeśli potrzebuje Pan decyzji, że nie jest Pan studentem, to najlepiej przyjść do dziekanatu z indeksem złożyć rezygnację, zabrać kartę obiegową, wypełnić ją w Krakowie (nie trzeba osobiście), złożyć wypełnioną kartę i odebrać decyzję o rezygnacji, oryginał świadectwa maturalnego oraz indeks. Jeśli się Panu nie spieszy, to może Pan czekać na decyję o skreśleniu, wtedy wypelnić kartę obiegową j.w. i odebrać świadectwo. Pozdrawiam'

 

 

oni się z chujami na głowy pozamieniali, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, ostatnio dokucza mi to coraz bardziej.Ciągle popełniam jakieś gafy,ostatnio praktycznie nic mi nie wychodzi i jak tak patrzę na innych,to stwierdzam,że do ich wiedzy jestem za cienka w uszach.Mimo,że próbuję się rozwijać,wyciągać wnioski i dokształcać,to i tak zawsze coś spartaczę :(

nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy. coś konkretnego spartaczyłaś, czy tak sama się biczujesz?

Oni mają wiedzę na temat czegoś innego, a Ty masz ogromną na temat psychologii na ten przykład.

poczytaj swoje posty do innych użytkowników - potrafisz powiedzieć dobre słowo i wspomóc słowem. To wiele, taka umiejętność (bo nawet już nie wiedza) jest bardzo cenna.

 

 

 

krul, więc możesz iść do lekarza.

a oni Ci w ogóle przysłali najpierw pismo, że Cię skreślili z listy studentów, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczucie,że jestem gorsza od innych i to,że nieważne jak bym się starała to i tak dalej jest to samo :(

:shock:

Bzdura... Jesteś mądra i inteligentna. Bardzo bystra. Jesteś w stanie studiować tak kierunki ścisłe, jak i stricte humanistyczne. Nie doceniasz się, a powinnaś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zadylaj do lekarza!

póki jesteś studentem masz ubezpieczenie więc korzystaj, a potem Ci przyślą że zostajesz skreślony i nie będziesz musiał z obiegówką latać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że każdy element mojego życia był, jest albo za chwilę będzie spieprzony.

Nikt mi też specjalnie tego ułatwia a raczej się momentami dorzuca. W tym tygodniu dobrze czułem się tylko w środę jak wyszedłem z Kimś na piwo... Dzisiaj idę do psychiatry... Ciekawe co mi tam wymyśli... Ten weekend też będzie ciężki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×