Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

SadSlav, najgorsze jest to, że ona... No bo ma te swoje fazy, kiedy jest miła, można z nią pogadać niemal jak z filmową mamuśką (córka-matka przyjaciółki itd.), a jak ma zły humor to się rzuca jak nie wiem co, wszystko wypomina... A potem znów jest miła, ja znów naiwna jej wierzę, a potem wykorzystuje to przeciwko mnie... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, nie jest, jednak dla mnie to też nie jest normalne. Podejrzewam u niej pewne zaburzenia i ona doskonale o tym wie, sama jest tego świadoma. I właśnie przez tę świadomość nie chce wysłać mnie do żadnego specjalisty, bo boi się, że powiem o jej stanie i to ona będzie miała postawioną diagnozę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, coś w tym jest. Zresztą często rodzice czują się winni za choroby u swoich latorośli. Może to jakaś próba niedopuszczenia do siebie myśli, że "ze mną też coś może być nie w porządku". No ale nie wszystkim da się przepowiedzieć, że coś powinno się z tym fantem zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że za często wracam do przeszłości. Ostatnio mam strasznie melancholijny nastrój, mogłabym żyć chwilami, gdy było dobrze, nawet jeśli prawda była przede mną zatajona. Znów oglądam jej zdjęcia. Ona już pewno o mnie nie pamięta. Widzę zdjęcia osób, które ledwo zdają z klasy do klasy, ale mają przyjaciół, są ładne... Kto wyjdzie na tym lepiej? Chyba oni... Jest mi przykro. Pustka, którą czuję, powiększa się z dnia na dzień. Tracę kontakt z rzeczywistością. Jedno, proste pytanie w rozmowie na żywo trzeba mi powtarzać kilka razy.

Chciałabym zasnąć. Zasnąć i przespać kilka miesięcy, obudzić się inną...

Wkurza mnie, że nie umiem się pozbierać, chociaż praktycznie nic mnie nie złamało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×