Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, uczę się, ale trochę innego angielskiego - nie ten zakres słów co w szkole, tylko związany z tym, co lubię.

Chciałabym za rok oglądać transmisje sportowe po angielsku, więc... Chociaż wątpię, że mi to się uda, bo nawet zdań na piśmie nie rozumiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, to jedyny sposób, żebym nauczyła się języków... Bo na ogół to zupełnie mi nie wchodzą, mieszkam akcenty (jakiś czas temu na angielskim po polsku, na niemieckim po angielsku), ale próbuję się zmotywować pasją właśnie i słowami 'jak się nie nauczysz, będziesz tu gnić do końca życia'. Druga metoda trochę drastyczna i często nie obywa się bez łez, ale... Jakoś trzeba... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ta moja aspołeczność, może nawet bardziej kompleksy niż aspołeczność. To wszystko, co objawia się tym, że widząc po tej samej stronie ulicy człowieka, przechodzę na drugą stronę nie dlatego, żeby go nie widzieć, ale dlatego, żeby on nie widział mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, powodzenia w powtórce życzę...

shinobi, ja przez swoje kompleksy nie wychodzę z domu. (no oprócz gimnazjum, ale tam chowam się w łazienkach na przerwach, na lekcjach muszę siedzieć na końcu i inne dziwactwa) Wstydzę się siebie... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro irytuje mnie moja bezużyteczność.Potrzebuję pracy,szukam jej bezskutecznie jak zabłąkana mucha zimą rozjechanego ślimaka.

Mam cel,który kosztuje.Koszta = pieniądze.Pieniądze = praca.

Chcę pracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, chyba uzasadnionych.... do takich wniosków dochodzę...

W domu, a gdzie. Rodzice będą harować całe wakacje, a jak wezmą urlop, będą siedzieć na działce. Matka pewno rzuci focha na początku wakacji i tyle z tego będzie... No i zapowiedziała, że ją wyjazdy poza Polskę nie interesują, bo ona nie lubi łazić. :roll: Ojciec bez niej nie pojedzie. Podsumowując, dwa miesiące siedzenia na dupie, bo na kolonię się nie wybiorę, nie z moimi lękami :hide: Pewno będę bezczynnie marnować każdy dzień, pogrążać się w swoim świecie i denerwować nową szkołą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruda7, ja mam tak samo :roll: Uda Nam się... w końcu ;)

 

Vett, musisz znać swoją wartość. Nie możesz pozwolić, aby gadanie innych było ważniejsze od tego, co sama na swój temat myślisz. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale chyba próbować warto.

Do wakacji jeszcze sporo czasu, kto tam wie, co bedzie. A teraz jeszcze masz dziewczyny z forum, które mieszkają chyba nie daleko Ciebie, więc lato moze być całkiem fajne i udane, tego Ci życzę ;)

 

shinobi, :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, oni już nie muszą nawet gadać. Robili to dawno temu, to wsiąkło we mnie. A wakacje... Cóż, mam nadzieję, że zbiorę odwagę na jakieś spotkanie...

Ja za to mam nadzieję, że dopniesz swego, znajdziesz pracę i siły, by wyjechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wakacje... Cóż, mam nadzieję, że zbiorę odwagę na jakieś spotkanie...

Na pewno dziewczyny Cię wyciągną na jakieś spotkanie. Pewnie potrzebujesz czasu, daj go sobie. Nie zamykaj się w swojej skorupie.

Ja za to mam nadzieję, że dopniesz swego, znajdziesz pracę i siły, by wyjechać...

Dziękuję Ci... oby tak się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×