Skocz do zawartości
Nerwica.com

[dyskusja]Sztuka


Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to było robione dla Games Workshop. Pierwsza edycja Warhammera 40000. Potem uprościli wygląd pancerzy Space Marines bo trudno się rzeźbiło/reprodukowało figurki według jego konceptów. No, ale wyszło kilkanaście pierwszych figurek które coś miało z tych rysunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ulubionych obrazów jeszcze dodam "Krzyk" E. Mucha :)

 

http://www.promethidion.eu/UserFiles/Image/munch_scream_Impression.jpg

 

raczej każdy go zna.

 

Często gapiłam się na reprodukcję, która wisi na ścianie u mojej cioci... Byłam wtedy dzieckiem. Zastanawiałam się, dlaczego ludzie w tle nie zauważają, że postać krzyczy... Jakby nie istniała...

 

Postać - wyglądająca jak duch, zombie, w szacie pokutnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

Oto probki muzykowania

 

 

 

i link kapeli

 

http://www.landscapeofsouls.com

 

pozdrawiam

Robert

 

Dobre!

Polski Dissection widzę i słyszę. Zajebisty wokal, perkusja i gitarki! ....Tylko kurwa nie przepadam za bardzo za klawiorami, jakoś czasem to brzmi już zbyt lajtowo, chociaż gdzieniegdzie też dostaje w zamian za to nieco smaczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Vincenta Van Gogha - mój ulubiony obraz to - Cafe Terrace.

 

Tak się składa, że owe arcydzieło, znalazło się na okładce jednej z moich ulubionych pozycji książkowych, jaką jest Sezon w Piekle Arthura Rimbaud (akurat na okładce wydawnictwa, z którego oferty skorzystałam). :D

613487341_vangogh.jpg.d9fb057833afdb28a9af9d2ff80fa89b.jpg

Unsaisonenenfer.jpg.d7896dbd3f87dc2e12bfb51fe2d79dff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to było robione dla Games Workshop. Pierwsza edycja Warhammera 40000. Potem uprościli wygląd pancerzy Space Marines bo trudno się rzeźbiło/reprodukowało figurki według jego konceptów. No, ale wyszło kilkanaście pierwszych figurek które coś miało z tych rysunków.

 

Wow właśnie tak myślałem, widziałem podobną kreskę w kodeksowych artach. Swego czasu grałem w Warhammera FB, Lizardmenami więc co nieco w klimacie jestem, tyle że to było 3,4 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha-byłem ostatnio z bratem (bass i vocal ) we wrocku na koncercie Rotting Christ i Lost Soul w klubie madness

Zajebisty klub i koncert

poimprezowaliśmy potem troche z Sakisem i Themisem z Rotting

mamy zamiar w tym klubie zagrać

jest świetnie

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha madness - ostatnim razem byłem tam z jakąś panną na koncercie mojego kumpla w ubiegłym roku. Kiepski to był pomysł na randę ;) Już się potem z panną nie widziałem hehe. Na wasz koncert pójdę z kumplami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666 jeśli moje zdanie coś znaczy, to kawał niezłej muzy robicie. naprawdę wpada w ucho. wprawdzie tego gatunku nie słucham z jakieś 10 lat, ale coś jeszcze z muzycznego słuchu mi zostało. Oby tak dalej :)

 

Conrado prawda???ja juz zamowilam plytkè u autora :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Vincenta Van Gogha - mój ulubiony obraz to - Cafe Terrace.

 

Tak się składa, że owe arcydzieło, znalazło się na okładce jednej z moich ulubionych pozycji książkowych, jaką jest Sezon w Piekle Arthura Rimbaud (akurat na okładce wydawnictwa, z którego oferty skorzystałam). :D

 

Och, Goldie, pisałam prace maturalną na ustną z polskiego na podstawie "Sezonu w Piekle" :mrgreen: . Znalazłam świetne wydanie polsko-francuskie, takie że na stronach obok był oryginał i tłumaczenie Artura Międzyrzeckiego. Coś cudownego... Widziałaś może film Agnieszki Holland o Rimbaudzie?

 

Ja kiedyś malowałam, ale teraz nie mam czasu, więc amatorsko, najczęściej w wakacje poświęcam się fotografowaniu i myślę żeby może coś zacząć w tym kierunku profesjonalnie... :) Wyrażać siebie przez sztukę - to jedna z lepszych form terapii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. jest mi niezmiernie milo że się Wam podoba......

fantastycznie ,że należycie do ludzi, dla których metal to nie tylko hałas....

Dzięki

najbliższy koncert gramy w Wiatraku w Zabrzu (bardzo profesjonalny klub-najlepszy na śląsku obecnie ) 28 .05 z Batalion DAmour oraz XII Stuleti

Potem 5.06 w Międzybrodziu Żywieckim na zlocie posiadaczy Motto Guzi Poland-tam będzie jazda,hehehehe. Zawiozą nas, gramy koncert jako gwiazda wieczoru ( ale brzmi hehehehehe) i mamy tyle czasu dla siebie ile chcemy (czyli zagramy seta jekieś 1,5 godziny :D ) a potem mamy żarcie i picie do oporu :D:D:P:P oraz spanie. AAAAAA -najlepsze-6.06 mam urodziny-czyli w noc pokoncertową- zeszmace sie z kumplami z kapeli,hehehe

W czerwcu chyba w chorzowie cosik będziemy młocić

Pozdrawiam

Robert

 

[Dodane po edycji:]

 

.....zawsze was zapraszam !!!!!!

jak traficie na jakąs nasza sztuke-to proszę w trakcie koncertu grzecznie mi sie zameldować jako współczubki z forum !!! (proszę nie obrażajcie sie za tych współczubków-tak mi sie śmiesznie napisalo )

zrobimy wspólną pokoncertową integrację

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Vincenta Van Gogha - mój ulubiony obraz to - Cafe Terrace.

 

Tak się składa, że owe arcydzieło, znalazło się na okładce jednej z moich ulubionych pozycji książkowych, jaką jest Sezon w Piekle Arthura Rimbaud (akurat na okładce wydawnictwa, z którego oferty skorzystałam). :D

 

Och, Goldie, pisałam prace maturalną na ustną z polskiego na podstawie "Sezonu w Piekle" :mrgreen: . Znalazłam świetne wydanie polsko-francuskie, takie że na stronach obok był oryginał i tłumaczenie Artura Międzyrzeckiego. Coś cudownego... Widziałaś może film Agnieszki Holland o Rimbaudzie?

 

Ja kiedyś malowałam, ale teraz nie mam czasu, więc amatorsko, najczęściej w wakacje poświęcam się fotografowaniu i myślę żeby może coś zacząć w tym kierunku profesjonalnie... :) Wyrażać siebie przez sztukę - to jedna z lepszych form terapii :)

 

Sezon w Piekle rulez! ;):mrgreen:

 

Właśnie, to wydanie, którego okładkę zarzuciłam, ma i tekst francuski i polski, a także jest w opracowaniu i translacji A. Międzyrzeckiego. :D

 

Nie widziałam... Ale z przyjemnością skombinuję sobie ten film. ;)

 

Fajnie, jak byś dała kiedyś, na forum jakąś próbkę swoich prac, zarówno tych malarskich, jak i fotograficznych. ;):D

 

O tak sztuka relaksuje, chociaż ja niestety hmmm, nie mam w tym zakresie jakiegoś wielkiego talentu.

 

Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey moi Mili !!

Mam zaszczyt pochwalić się nowym kawałkiem , który zagraliśmy na ostatnim koncercie !!

Z góry przepraszam za nie najlepsza jakośc dźwięku....ale tak to juz jest z rejestracją muzy w trakcie koncertu

na vocalu i basie mój bracik...

jako , że bębniarz ma najbardziej przesra..e hehehehe najmniej mnie widać.

Robert

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coś pięknego !!!!

Musze miec reprodukcje , ktora zawiśnie obok "Gwiaździstej Nocy' van Gogha

Robert

 

[Dodane po edycji:]

 

...w jakże inny ,a zarazem podobny sposób gościu ma nierówno pod sufitem niczym van Gogh...

O ile Gwiaździsta Noc idealnie pokazuje jak wygląda postrzeganie świata w stanie mieszanym w CHAD tak obraz Afremova prezentuje w moim odczuciu i doświadczeniu idealna Manię...

 

 

aha-wyżej wrzuciłem link do jednego z naszych kawalków zagranych na ostatnim koncercie..

Robert

gwiazdzista-noc-w-saint-remy.jpg.b18fc1c4da8bad50b178b44c6208213c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marciatka - mimo tego, że artyści z tego kręgu to najczęściej samouki, to profesjonalizmu w tym co robią nie można im odmówić. ;) Kompozycja też mi się bardzo podoba, a do tego to połączenie kolorów - rewelka. :D

 

Zaje*isty kierunek studiów! :smile:

 

Jak będziesz miała ochotę, to wklej jakąś próbkę swoich prac - było by miło. ;)

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×