Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozmowy o seksie na terapii.


Helvetti

Rekomendowane odpowiedzi

Helvetti, na terapii mnie już w kwestiach seksualności i pochodnych nic nie krępuje... :roll:

Nie masz czego się wstydzić... Nie Ty pierwsza, nie ostatnia zamierzasz powiedzieć coś w tej materii. Uda się. Uwierz, to problem w Twojej głowie, dla terapeuty zagadnienie najnormalniejsze, najzwyklejsze w świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja tam się z tym akurat zgadzam. Znajomy z roku miał w akademiku współlokatora, który potrafił ze swoją laską wejść pod kołdrę i seksić się, kiedy tamten akurat spożywał obiad :twisted:

To jest może skrajny przykład, ale są osoby, które się za bardzo obnoszą ze swoim życiem seksualnym.

Plus jeszcze usłyszenie rodziców podczas seksu też nie należy do przyjemnych przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, Ja jestem przekonana ,że autorka tego wątku, miała na myśli swoje życie seksualne, a nie rodziców, sąsiadów , czy kogoś tak jeszcze. Jeśli Ty masz na myśli jakiś uraz spowodowany życiem seksualnym np rodziców, to raczej bym to pod traumę podciągnęła a nie seks :?

 

-- 17 sie 2012, 00:32 --

 

L.E., No ale powiedz sama, czy gdybyś chciała o tym pogadać ,, to zatytułowałabyś wątek: rozmowy o seksie?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, No właśnie weszłam na ten wątek, bo nie było napisane, że chodzi o własne życie seksualne.

Choć z drugiej strony terapeuta powinien znać nasze podejście do tych spraw, jakimi wartościami się kierujemy, jakie mamy poglądy na ten temat, itp. A przez to automatycznie wyjdzie jakie jest nasze życie seksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem w terapii i jeszcze NIGDY nie rozmawiałam z terapeutą o swoim życiu seksualnym to jak zacząć taki temat? Najchętniej to bym w ogóle spytała go o pozwolenie..czy można tu rozmawiać o seksie.. :D ale brzmi to dość głupio.

Chciałabym bardzo poruszyć te kwestie ale ogromnie się wstydzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×