Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozmowy o seksie na terapii.


Helvetti

Rekomendowane odpowiedzi

Pieron wie! Samo pozytywy w necie na jego temat. Chyba taka forma terapii. Uważał że kondycja psychiczna w dużym stopniu zależy od życia seksualnego. W pewnym stopniu chyba się możemy zgodzić. Jednak niektóre pytania były dla mnie tak wstydliwe, że nawet Wam jako anonimowy się wstydzę powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jego jakiś konik :mrgreen: Przywitał mnie pytaniem: jakie jest Pana życie seksualne? A potem przeszedł do szczegółów heh. :oops:

 

bittersweet no właśnie! Są pewne sprawy w miare oczywiste: komu nie zdażyło się tego robić albo np kto nie fantazjował o znajomych pomimo, że kocha się swoją partnerkę/partnera. Niby powiedziałem, że 'nie' ale widać pewnie było że kłamie. No ale nie chciałem rozwijać tematu poza odp tak/nie. A na samo 'tak' może by bóg wie co sobie wyobrażał ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywitał mnie pytaniem: jakie jest Pana życie seksualne? A potem przeszedł do szczegółów heh. :oops:
masturbujesz sie?

To Twoja sprawa jakie jest twoje życie seksualne i mówisz o tym jak chcesz, ale jak czujesz wstyd (wstyd to rodzaj lęku) i duży opór przed mówienie o takich sprawach to już Twój problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoja sprawa jakie jest twoje życie seksualne i mówisz o tym jak chcesz, ale jak czujesz wstyd (wstyd to rodzaj lęku) i duży opór przed mówienie o takich sprawach to już Twój problem

 

Zaryzykuję stwierdzenie że jeśli czuje wstyd to właśnie tym bardziej powinien o tym porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, i jak idą rozmowy?

 

Moja T mnie dzisiaj zaskoczyła, bo rozmawiałyśmy o doświadczaniu sytuacji, poddawaniu się uczuciu, a nie chęci ciągłej analizy i myślenia. Ja nie wiedziałam o co jej chodzi, na co ona powiedziała, że w takim razie wyjaśni mi to najprościej jak się da. Było to mniej więcej tak: "No dobra, ale jak się kochasz z facetem, to nie myślisz o orgazmie, tylko poddajesz się chwili, która jest tak wspaniała, że cię wypełnia. I dopiero wtedy ten orgazm jest wspaniały".

 

:uklon:

uwielbiam jej metafory - idealne na mój rozum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, i jak idą rozmowy?

 

Moja T mnie dzisiaj zaskoczyła, bo rozmawiałyśmy o doświadczaniu sytuacji, poddawaniu się uczuciu, a nie chęci ciągłej analizy i myślenia. Ja nie wiedziałam o co jej chodzi, na co ona powiedziała, że w takim razie wyjaśni mi to najprościej jak się da. Było to mniej więcej tak: "No dobra, ale jak się kochasz z facetem, to nie myślisz o orgazmie, tylko poddajesz się chwili, która jest tak wspaniała, że cię wypełnia. I dopiero wtedy ten orgazm jest wspaniały".

 

:uklon:

uwielbiam jej metafory - idealne na mój rozum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, i jak idą rozmowy?

Nie idą :? Blokada jak cholera :time: Boję się otworzyć na całego. Zacznę temat i się zacinam i to już któryś raz z kolei. I wtedy jest z regóły zmiana tematu.

Powiedziałam jej, że jest mi przykro i wstyd, że mam dystans, bo już dość długo się spotykamy. I jestem ciekawa jak ona to odbiera, czy jest to jakaś porażka dla niej w naszej relacji, ale ona tylko słucha i patrzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, i jak idą rozmowy?

Nie idą :? Blokada jak cholera :time: Boję się otworzyć na całego. Zacznę temat i się zacinam i to już któryś raz z kolei. I wtedy jest z regóły zmiana tematu.

Powiedziałam jej, że jest mi przykro i wstyd, że mam dystans, bo już dość długo się spotykamy. I jestem ciekawa jak ona to odbiera, czy jest to jakaś porażka dla niej w naszej relacji, ale ona tylko słucha i patrzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×