Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koszmary, zwidy, upiory


LoginEmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam jakieś koszmary. Wszystko zaczęło się jakoś przedwczoraj, gdy przez sekunde widziałem gościa przy moich drzwiach, który po prostu wisiał, trup. Było to rano, wczoraj bałem się zasnąć bo się bałem że coś mnie nachodzi.

 

Jak nie ma mnie w domu, to nic mi sie nie dzieje, przed chwilą wracam, wpisuje numer kodu do drzwi, a w szybie widze jak jakaś osoba przechodzi za mną, odwracam się a tam pusto oczywiście... Jestem normalnym człowiekiem, choć ciągle w stanie psychozy.

 

Kiedyś jak jeszcze miałem z głową, to np schodziłem na dół i w szybie widziałem jakiś cień, wchodzę a tam nic, potem się pytam czy ktoś przechodził obok drzwi i nie. To było dawno temu. Rok temu jeszcze jak brałem leki i byłem w fazie "leczenia", poszedłem sobie na pole i tam że niby jacyś ludzie byli, ale to było raczej pozytywne.

 

Od tych dwóch dni ciągle jakby mnie ktoś nawiedzał, mam jakieś koszmary, ciągle coś widze, czy mój dom jest przeklęty? Czy coś mnie nachodzi? Potrzebuje porady specjalisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rispolept ; d

 

khaleesi, Hm, prane piguły? :shock::lol:

 

LoginEmail, Watek założyłeś w dziale schizofrenia, czy taką miałeś diagnozę postawioną przez lekarza?

 

Zaburzenia psychotyczne stwierdził. Ale ja sie zmienialem po prostu, w sumie przez 17 lat nei zylem, bo ciagle zachowywalem sie inaczej nie jak czlowiek, tylko jak kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Lekarze sami nie potrafią mnie zdiagnozować. Nie wiedzą co mi jest. Ja już sam nie wiem, czy jestem zdrowy w końcu, czy chory. Miałem już tyle diagnoz... Dlatego wybieram się za miesiąc do profesora Janusza Heitzmana, może on mnie wreszcie zdiagnozuje, albo powie, żem zdrowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuroleptyki/leki przeciwpsychotyczne(czyli np. rispolept) to są leki o znacznie szerszym spektrum działania niż do stosowania tylko w psychozach schizofrenicznych. Rispolept się przepisuje w NN, amisulpryd(we Włoszech pod nazwą Deniban) w niskiej dawce w dystymii, chlorprotiksen na nerwice/lęki, kwetiapinę off-labelowo na bezsenność itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam jakieś koszmary. Wszystko zaczęło się jakoś przedwczoraj, gdy przez sekunde widziałem gościa przy moich drzwiach, który po prostu wisiał, trup. Było to rano, wczoraj bałem się zasnąć bo się bałem że coś mnie nachodzi.

 

Jak nie ma mnie w domu, to nic mi sie nie dzieje, przed chwilą wracam, wpisuje numer kodu do drzwi, a w szybie widze jak jakaś osoba przechodzi za mną, odwracam się a tam pusto oczywiście... Jestem normalnym człowiekiem, choć ciągle w stanie psychozy.

 

Kiedyś jak jeszcze miałem z głową, to np schodziłem na dół i w szybie widziałem jakiś cień, wchodzę a tam nic, potem się pytam czy ktoś przechodził obok drzwi i nie. To było dawno temu. Rok temu jeszcze jak brałem leki i byłem w fazie "leczenia", poszedłem sobie na pole i tam że niby jacyś ludzie byli, ale to było raczej pozytywne.

 

Od tych dwóch dni ciągle jakby mnie ktoś nawiedzał, mam jakieś koszmary, ciągle coś widze, czy mój dom jest przeklęty? Czy coś mnie nachodzi? Potrzebuje porady specjalisty?

 

To jeszcze opisz co z piciem (tylko 100 na 100 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam jakieś koszmary. Wszystko zaczęło się jakoś przedwczoraj, gdy przez sekunde widziałem gościa przy moich drzwiach, który po prostu wisiał, trup. Było to rano, wczoraj bałem się zasnąć bo się bałem że coś mnie nachodzi.

 

Jak nie ma mnie w domu, to nic mi sie nie dzieje, przed chwilą wracam, wpisuje numer kodu do drzwi, a w szybie widze jak jakaś osoba przechodzi za mną, odwracam się a tam pusto oczywiście... Jestem normalnym człowiekiem, choć ciągle w stanie psychozy.

 

Kiedyś jak jeszcze miałem z głową, to np schodziłem na dół i w szybie widziałem jakiś cień, wchodzę a tam nic, potem się pytam czy ktoś przechodził obok drzwi i nie. To było dawno temu. Rok temu jeszcze jak brałem leki i byłem w fazie "leczenia", poszedłem sobie na pole i tam że niby jacyś ludzie byli, ale to było raczej pozytywne.

 

Od tych dwóch dni ciągle jakby mnie ktoś nawiedzał, mam jakieś koszmary, ciągle coś widze, czy mój dom jest przeklęty? Czy coś mnie nachodzi? Potrzebuje porady specjalisty?

 

To jeszcze opisz co z piciem (tylko 100 na 100 :D)

 

jakim piciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Lekarze sami nie potrafią mnie zdiagnozować. Nie wiedzą co mi jest. Ja już sam nie wiem, czy jestem zdrowy w końcu, czy chory. Miałem już tyle diagnoz... Dlatego wybieram się za miesiąc do profesora Janusza Heitzmana, może on mnie wreszcie zdiagnozuje, albo powie, żem zdrowy?

 

Dla mnie lekarze sa gówno warci. Jak nie wiesz co ci jest, to problem leży tylko i wyłącznie w tobie. Jeden lekarz mi kazał brać jeszcze przez 2 lata tabletki, mimo że już było wszystko ok, chociaż nie powiem że jeszcze krótki czas brałem tabsy, żeby miec psychiczny komfort, bo np nie moglem sie dowiedziec czy cos ze mna nie tak ciagle, czy sie nadal zmieniam, a jak bralem tabsa to wiedzialem, ze jest ok

 

Sorry za bełkot, ale faktycznie byłem zajebiście chory psychicznie. Lekarz nawet nie wiedział co mi jest, ale tabletki były skuteczne, i po 1,5 miesiącu kuracji nagle wyzdrowiałem i po 17 latach w końcu jestem jak człowiek prawie. Mówię prawie, bo jeszcze ciągle dochodze do siebie, chore myśli, chore kminy, ale to pare miesięcy i samo minie.

 

Nie ma sensu łazić tyle co ty moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×