Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

...czasami niektóre rany cięte długo się goją...

 

-- 06 sty 2013, 02:01 --

 

Nie mogę zasnąć. Czuję wręcz jak mi w żyłach pulsuje krew - nie lubię tego. w takich momentach przychodzą mi zawsze "fantazje" o daniu upustu tej krwi... Oby zawsze na fantazjach się kończyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, nie obrażasz nas czasem?

 

To, że tak Ci się wydaje, że ktoś w emocjach wciąż Ci coś powtarza - nie znaczy, że jest to prawda. Wiem po sobie - bo najpierw mieszał mnie z błotem mój ojciec, potem mój mąż. Ludzie, z którymi się teraz spotykam, czasami dziękują mi że jestem...

 

tulę i proszę - weź się w garść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja już straciłam wiarę, że może być lepiej... ludzie mnie traktują mnie jak gorszy gatunek, który niepotrzebnie śmiał się pojawić na świecie.

 

I Ty im ufasz? Wierzysz że mają rację?

Wierzysz, że na tyle Ciebie znają i rozumieją, że mają prawo tak sądzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, ja nie umiem olać. Jak ktoś mnie poniża, to dla mnie znaczy, że coś musi być na rzeczy, że faktycznie jestem winna, coś źle zrobiłam a może taka po prostu powstałam, tak czy inaczej wina jest moja. Mam całe spodnie od krwi. Mnie ludzie nie szanują, tylko się ze mnie śmieją i jeszcze mówią, że jestem śmieszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się olać kogoś kto poniża...

 

Nienawidzę tego stanu gdy się wkręcę. Wtedy nogi same prowadzą do ulubionego sklepu z żyletkami, a niemoje usta proszą o bandaże... Dziś znowu to zauważyłam, nagle się ocknęłam w miejscu, do którego zaglądam tylko po to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otaczam się czerwonymi przedmiotami; lubię gapic się na tą barwę... raz że szaro, buro i czasami kawa nie wystarcza, dwa że wyraża stan emocji a trzy że jest właśnie środkiem zastępczym... od gapienia się na taką czerwoną bombkę,frotkę, grzebień czy podkładkę słomianą pod talerz nie dostanę zakażenia a odpływ emocjonalny, faza ta sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam z tym problem kiedyś, teraz na samą myśl aż boli. Musiałam być nieźle znieczulona przed kilkoma laty, niby wydawało się to niewinną zabawą, a mnie sprawiało ogromną przyjemność. W końcu, jak sama myślałam, trzeba było się jakoś karać za różne rzeczy. Dziś nadal mam dołki, czasem nawet gorsze niż tamte, ale już się nie tnę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×