Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia lękowe F410/ moja historia


aniapoz90

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od nieżytu żołądka, co jadłam to zwracałam, czułam się fatalnie. Następnie pisk w uszach, serce mi waliło, cały czas sprawdzałam swój puls, już to się wydawało nienormalne. W czasie tego nieżytu czułam się inaczej, nic mnie nie bolało. Kiedy lekarka rodzinna sugerowała, że to nerwica i psychiatra jest potrzebny, to ją wyśmiałam... no i miała racje. Choroba zaczęła się pod koniec lutego, a ja dopiero drugi tydzień biorę leki, czekam aż zaczną działać. Przed braniem leków do dnia dzisiejszego trzesą mi się ręce, gorzej widzę, pisk w uszach ( w czasie choroby zrobił się jeszcze głośniejszy), słuch mam baardzo wrażliwy, nie wiem może wszytko skupiło się na uszach( byłam u laryngologa- uszy zdrowe). Przyjmuje leki: Ketler 12,5-12,5-50

Tricitto 1/3 na noc, pram 1 raz na dzień. Czekam aż zaczną działać i powoli te somatyczne objawy zaczną mijać.... Czy ktoś z Was miał podobne ''dolegliwości''?

leczyliście się tymi lekami? pomogły? Póki co skutków ubocznych nie zaobserwowałam u siebie, jedyne co to pocę się strasznie w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×