Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam:)


agnieszkaaa886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam spore problemy na tle psychicznym. Niektóry mówią, że to z tzw nieróbstwa, a ja myślę że mam po prostu słabą psychikę. Miałam sporo obsesji np. na punkcie chorób szczególnie HIV czy raka, później doszły obsesje na punkcie grzechów ( dalej je mam ) kiedyś miałam również chorobliwy lęk przed śmiercią mojej rodziny, szczególnie mamy. Wymyślałam sobie różne swoje rytuały i musiałam je wykonywać bo jak nie to coś się stanie dla mojej mamy. Obecnie jestem w szczęśliwym związku. Aktualnie mam obsesję na punkcie mojego chłopaka, przyszłego męża. Boję się żeby mu się nic nie stało. Kiedyś koleżanka z dłoni wywróżyła mi że będę miała 2 mężów. Gdy mi się to przypomniało zaczęłam wchodzić na strony poświęcone chiromacji. Jeśli chodzi o lewą dłoń rzeczywiście można z niej wyczytać 2 partnerów a nawet 3. Jeśli chodzi o prawą jest jeden. Jedni mówią że należy wróżyć z prawej, inni że z lewej. Ciągle o tym myśle, stało się to moją aktualną obsesją, bardzo mi z tym ciężko, bardzo chciałabym być z nim do końca życia. Boję się. A jak tak? Nie daje mi to spokoju. Ogólnie słyszałam, że nie można wierzyc w chiromacje a poza tym są na dłoni zapisane pewne rzeczy, bardziej dotyczące nas samych, naszej osobowości, ponieważ na dloni znajdują się zakończenia nerwowe połączone z mózgiem, ale nie ma tam zapisanej przyszłości, mimo to boje się, nie moge spać, siedzi mi w głowie ta wróżba. :( proszę o poradę jak sobie z tym wszytskim poradzić...

 

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×