Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, mam nadzieję na wsparcie


Zakłopotana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Od kilku lat przeżywam że jest coś ze mną nie tak, nie wiem czy jest to nerwica natręctw, mam nadzieję że pomożecie mi odpowiedzieć na to pytanie:

1. odczuwam lęk przed witrem - jak coś na mnie wieje, przeciągiem, uciekam na widiok otwartych okien lub jak się da to je zamykam;

2.wszystko mierzę - już nic nie mogę normalnie kupić: ubrań, butów, wszystkie przedmioty od razu zakładam, że są krzywe, zepsute i nie dobre i wyszukuję w nich problemu;

3.od razu zakładam, że rzeczy którymi się zajmuję lub sprawy jakie mam załatwić nie wyjdą, że ktoś coś źle zrobi, zepsuje np: lęk przed wszelkimi usługami, boje sie iść do dentysty, że źle spiłuje mi zęba i będę musiała wracać kilkakrotnie na poprawki, lęk przed fryzjerem z tego samego powodu, boję się oddać samochód do lakiernika itp. odczuwam przy tym ogromny stres przez który, nie mogę spać i bez przewy się zadręczam tymi szczegółami. A gdy przeczuwam, że coś jest nie tak i milczę nie informując o tym wykonawcy, albo nie dopytam się o coś do końca mam potworne wyrzuty sumienia, przez które często płaczę.

4.gdy gdzieś wychodzę występuje kolejny problem - parcie na pęcherz, mam wrażenie, że nie załatwiłam się do końca i np: przed wejściem do kina biegam do toalety kilkakrotnie, co jest okropnie niekomfortowe.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomocne odpowiedzi.

Jestem już tym wszystkim załamana, gdyż wciąż powstają nowe problemy i natręctwa z którymi muszę sie uporać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×