Pomoc dla osób z zaburzeniami osobowości

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Fundacja Winida 21 paź 2015, 01:28
Pragnę poinformować Państwa, że na wortalu internetowym poświęconym ZABURZENIOM OSOBOWOŚCI (http://www.zaburzeniaosobowosci.pl) została zamieszczona MAPA POMOCY (http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/mapa-pomocy/) Na mapie zaznaczono miejsca w których można otrzymać bezpłatną pomoc trapeutyczną, pomoc z zakresu aktywizacji zawodowej oraz pomoc w w trudnościach związanych ze studiami. Mapa obejmuje teren Krakowa.

Portal zaburzeniaosobowosci.pl skierowany jest głównie do osób zmagających się z zaburzeniami osobowości, ich bliskich oraz osób poszukujących informacji nt. tego zaburzenia. Autorami są specjaliści zajmujący się od wielu lat problematyką zaburzeń osobowości, leczeniem pacjentów z tym rozpoznaniem a także organizowaniem wsparcia dla rodzin. Na stronach można znaleźć m.in. informacje opisujące problematykę zaburzeń osobowości, informacje na temat ośrodków leczących, pomocy w aktywizacji zawodowej oraz pomocy społecznej. Można też zadać pytania,na które odpowiedzą specjaliści. Jeżeli nie znajdziecie Państwo informacji których szukacie prosimy o informację (mail), co pozwoli nam rozwijać portal tak, by służył wszystkim zainteresowanym w jak najlepszy sposób.

przez tristezza 21 paź 2015, 11:47
Szkoda, że tylko w Krakowie...
tristezza

przez klex 12 lut 2016, 17:29
Portal niczego nowego nie wnosi poza informacjami które można sobie googlować w sieci w dodatku nikt nie odpowiada na maile.
12513238

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magic 12 lut 2016, 19:10
Ja uważam że portal ma ciekawe artykuły szczególnie o pustce który ktoś się pofatygował w końcu wyjaśnić inna sprawa napisałem maila do poradni do tej pani psycholog i nie odpisali może trzeba zadzwonić :) ale wole list...
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

przez Korat 12 lut 2016, 19:30
magic mail mógł nie dotrzeć , miałem podobnie z doktorami ode mnie z uczelni i mi powiedzieli, że adresy inne niż gmail mogą zostać odrzucone. Może mają podobnie.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez klex 12 lut 2016, 19:42
rzeczywiście coś tam się pojawiło przeglądałem to kilka miesięcy temu i jakoś nie mogłem niczego znaleźć nie wiem czemu teraz mi sie przypomniało
w każdym razie podbiłem temat
12513238

Sortuj wg