hej :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Pasimba 04 paź 2014, 10:24
chciałabym się przywitać, jestem nowa, mam schizofrenię, dwa lata temu miałam psychoze, biore leki, i jak dotąd słyszę tylko czasami pojedyńcze głosy. Zaczynam normalnie funkcjonować, malować, haftować, jakies prace manualne czyli hobby :)
Chciała bym sie podzielić swoimi myślami i moze (co było by cudowne znaleźć bratnie dusze. Wiem, ze w internecie to niemożliwe prawie, ale chciała bym spróbować ;)
oczywiście mam przyjaciół w realu, ale jest jeszcze jedno, w styczniu miałam zator tętnic udowych i niedokrwienie kończyn dolnych, dlatego chodzę słabo i o kuli, nie pracuję i dużo czasu spędzam w domu, wyjście do koleżanki, czy z psem jest okupione wysiłkiem.

pzdrawiam

przez hipochondryczka777 04 paź 2014, 10:25
witam serdecznie :smile:

przez Makabra 04 paź 2014, 23:53
Witaj :papa: W internecie wbrew pozorom bardzo łatwo jest znaleźć bratnie dusze :)
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morcik 05 paź 2014, 00:59
Witam cię serdecznie :papa:

przez sailorka 05 paź 2014, 09:59
Witaj. Też mam schizofrenię i aktualnie szukam pracy, chociaż mam nie do końca sprawną prawą rękę. Po prostu sytuacja mnie zmusza. Jak chcesz pogadać, pisz na priw albo tutaj, jak Ci wygodniej. Witamy na forum. :)
Cześć, jestem czubkiem

przez Arasha 05 paź 2014, 22:33
pasimba,

witaj serdecznie w naszym gronie :D

Jak zechcesz zostać z nami dłużej na pewno znajdziesz interesujące Cię tematy, podzielisz się z innymi swoimi doświadczeniami, a być może nawiążesz także bliższe relacje. Mnie się udało ... mimo iż w realu nie mam żadnych znajomych. Dobrze, że Ty masz, zwł. jeżeli Cię rozumieją i dobrze się z nimi czujesz. Pamiętaj, że żadna choroba czy zaburzenie psychiczne to nie stygmat, który stawia nas w gorszej pozycji. To od nas zależy, w jakiej pozycji sie postawimy ;)

Pozdrawiam
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg