Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez samotna w tłumie 27 gru 2013, 19:11
Nazywam się Agnieszka, mam 30 lat i od 3 lat walczę z depresją.Ostatni rok był dla mnie tak dobry,że udało mi się odstawić leki ale od miesiąca mam nawrót choroby i to ze zdwojoną siłą :cry: .Nie umiem poradzić sobie z uczuciem lęku,który występuje wewnątrz mnie i nie chce opuścić ani na chwilę,pojawia on się w najdrobniejszych sytuacjach gdy usłyszę dzwięk smsa w telefonie,gdy dziecko przyjdzie do kuchni i się do mnie odezwie gdy muszę podejść do kasy i zapłacić.Doszło do tego,że przestałam jeść,przestałam spać,starałam się w dzień normalnie funkcjonować ale wczoraj po prostu pękłam i mąż znalazł mnie ryczącą jak małe dziecko i bujającą się na podłodze.Zabrał mnie dzisiaj do lekarza, dostałam diazepam i prozak a za dwa tygodnie mam sie pokazać znowu.Mimo diazepamu lęk nie ustępuje za bardzo :( a najgorszy jest ból serca i żołądka.Wczoraj miałam wrażenie że zwariowałam i tak byłam już tym wykończona,że prosiłam męża żeby zawiózł mnie do szpitala psychiatrycznego bo ja już dłużej nie wytrzymam i wolę dać się zamknąć i żeby mnie faszerowano lekami niż bać sie 24 godziny na dobę ale dzisiaj już staram się jakoś racjonalnie do tego podchodzić-mimo że nie jest łatwo.Cieszę się,że znalazłam to forum i Was,mam nadzieję że pomoże mi ono w przetrwaniu tych ciężkich chwil i tego całego mojego szaleństwa.Pozdrawiam tu wszystkich :papa:

Witam

przez *Ai* 27 gru 2013, 19:16
Witaj, Aga. Trzymam kciuki za Twoją poprawę (zabrzmiało, jakbyś nabroiła) ;)
*Ai*

Witam

przez comatom 27 gru 2013, 19:18
samotna w tłumie, to nie jest szaleństwo dasz radę!!! Będzie dobrze :D
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez samotna w tłumie 27 gru 2013, 19:55
dzięki!!!chcę w to wierzyć,że będzie dobrze i jeżeli przyjdzie taki dzień w którym obudzę się bez lęku to uznam ten dzień za najszczęśliwszy w swoim życiu :smile:

Witam

przez comatom 27 gru 2013, 19:58
samotna w tłumie, I taki dzień nadejdzie zapewniam- :D
Ostatnio edytowano 29 gru 2013, 00:22 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
comatom

Witam

przez Ketmia 27 gru 2013, 21:48
Witaj samotna w tłumie,
czytanie tego forum pomogło mi, gdy wydawało mi się, że nie wyjdę z matni własnych lęków i przygnębienia. Mam nadzieję, że poczujesz wsparcie i zrozumienie od innych. Powodzenia w zmaganiach z chorobą

Witam

przez patevra 27 gru 2013, 21:53
Witaj Aga, powodzenia w Twojej walce

Witam

przez nynu28 29 gru 2013, 18:41
Agnieszka Wita Agnieszkę nawet jesteśmy w podobnym wieku :) chętnie sobie poplotkuje z Tobą , ja też mam ciężko , też mam dziecko , i też myślałam że zwariuje a to uczucie jest najgorsze, pozdrawiam
Nie wiem co się zemną stało ,co lub kto tak nagle mnie zmienił !?
Brakuje ci Wsparcia rozmowy? jestem dla Ciebie!

Nerwica lękowa-zaburzenia somatyczne/wychodzenie z ciała/lustro odbicie

facebook/Paranormal-Activ-Forum-Wsparcie-Choroby-Psychiczne-czy-dar

Witam

przez warrior11 29 gru 2013, 18:57
Ja też Cię witam i pozdrawiam,
pamiętaj nie jesteś sama,wielu ludzi zmaga się z tym co Ty,
czasami może Ci się wydawać,że już nie dasz rady...
ale to minie,zaufaj mi,
to minie i znowu będzie dobrze;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg