Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawrut Nerwicy ? POMOCY


Szymon19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat i duży problem a mianowicie w Marcu tego roku z dnia na dzień poczułem się jakoś dziwnie jakbym się czegoś bał miałem dziwne wrażenie że zaraz umrę zemdleje lub ze mam jakoś chorobę dziwnie się czułem słabo miałem dziwne uczucie gorąca to był horror przez całe 4 miesiące życie wywróciło mi się do góry nogami stałem się innym człowiekiem nie tym samym co kiedyś często nadużywałem alkoholu aż w końcu zdecydowałem się na lekarza psychiatrę po opowiedzeniu lekarzowi co mi dolega lekarz stwierdził nerwice lekową zapisał mi leki ( Paroxinol i Zomilen ) brałem je przez dwa miesiące było mi po nich już lepiej po dwuch miesiącach przestałem je brać twierdząc że już mi ich nie potrzeba teraz trzy tygodnie po ich odstawieniu czuje się jakoś dziwnie

w dzień jest niby wszystko ok a wieczorem czuje się dziwnie tak jagby muj muzg się czegoś domagał jestem jakiś niespokojny mam pustkę w głowie często mam myśli samobujcze i wrażenie że mnie nic nie interesuje to jest bardzo frustrujące i myślę że to mi tak zostanie już do końca życia że nerwica jest nie uleczalna i będę się tylko męczył :( i proszę was doradźcie mi czy to może być powrót choroby czy powinienem brać dalej te leki bo mam je jeszcze w szafce ? dziękuje za wszystkie rady i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×