Pijany?!...No to co?Wiekszosc znajduje w tym odwage..(Heja.)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pijany?!...No to co?Wiekszosc znajduje w tym odwage..(Heja.)

przez SnowFlake 31 paź 2006, 21:53
Heja!Witam sie z Wami bo pewnie potrzebuje pomocy...choc od lat staram sie przekonac ze jednak pomocy nie potrzebuje...Mam 26 lat a "te dreczacze "drugie niechciane ja" MECZY mnie od 12..Zaraz,zaraz,zaraz...Jestem tu,zeby powiedziec Wam - Czesc,wiec Witam Was serdecznie.Mam nadzieje,ze uda mi sie tu znalezc odpowiedzi na moje liczne pytania i co najwazniejsze - porozumiem sie z kims "kto rozumie..Jeszcze raz witam i do przezytania

PS.Generalnie moimi "super zdolnosciami" sa : Natrectwa (uuuu...bardzo wstydliwe choc "niemozliwe"), Wstyd(lek przed zaczerwienieniem sie), bardzo,bardzo niska samoocena i przede wszystkim BRAK jakiejkolwiek motywacji:"a co z przyszloscia"..

PS2.Z ta motywacja dzieje sie o tyle dziwnie,ze hmm...kompletnie w siebie nie wierze ale:mieszkam w Anglii(SAM tu przyjechalem (?!),pracuje jako "care assistant" (kontakt z ludzmi?moja fobia?)...Zrobilem "ten wielki krok"... i mam sie calkiem niezle...

Gdyby nie...

Prosze...Dajcie mi wiare w "kogos kto wie,ze nie zwariowalem" i Dajcie mi znac czy ktos to przeczytal..chce tylko wiedziec czy ten "internetowy fenomen" dziala (zalosne..ale naprawde to chce wiedziec czy ktos to w ogole przeczyta..)

Ok,ok...przestaje marudzic.biore sie w garsc (prawda,ze denerwujace zdanko?;))i mowie Wam - Witajcie!

przez Kubelek 31 paź 2006, 22:11
Witaj w Klubie i baw sie dobrze:) Z pewnoscio dasz sobie rade:)

przez SnowFlake 31 paź 2006, 22:23
Dzieki baardzo za przywitanie!Na pewno zadomowie sie tu na dluzej.Jedna odpowiedz a tyle radosci(zapomniane uczucie...)Witam Kubelek!Nie chce byc za pewny siebie ale juz wiem,ze na pewno dam sobie rade;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gods Top 10 31 paź 2006, 22:33
Witaj wśród nas :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez pajak_leon 31 paź 2006, 22:33
szemka Nowy!!! ja też przeczytałam :)
A nad tym wszystkim kto panuje?

Jak to kto??

Pająk Leon :)

przez atrucha 31 paź 2006, 22:37
Cześć SnowFlake! Rozgość się ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez gusia 31 paź 2006, 23:03
Witaj milo :P
SnowFlake napisał(a):chce tylko wiedziec czy ten "internetowy fenomen" dziala

działa,działa ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez SnowFlake 31 paź 2006, 23:14
yaaaaa!!Mam teraz naprawde wykrzywiona buzke w grymasie radochy..(wiekszosc z tego to pewnie alkohol...ale ta "reszta" to naprawde moje szczere uczucia)i choc nie moge was usciskac to w zamian zrobie cos co moze byc odebrane prez wiekszosc jak pewnie glupotka ale....dam Wam chociarz moje "oblicze" na http://snowflake1980.fotka.pl/ ...(?!) Proosze...nie odbirzcie tego jakos dziwnie(tia...portal jest dla dzieci itp) ale jest jedyne miejse w sieci gdzie mam jakies swoje "oblicze:

Dzieki...i sorki za moj alkohol..(pewnie za czeste "sorry" tez lezy tu w naturze niekturych heh..)

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 9:48 pm ]
ps.Ok,ok nie rozpisuje sie juz wiecej bo uciekam sprawdzic swoje leki "w terenie" do najblizszego pub'u heh..Sorki za bledy w pisowni ale dzieki mojej fobii nie ukonczylem mojej edykacji na zbyt wysokim poziomie (a moze to tylko...wymowka?)

Trzymacie sie moi wirtualni przyjaiele...Prawda pewnie jest,ze wiekszosc z Was zostanie moimi wiekszymi,prawdziwymi przyjaciolmi, niz moi "autentyczni" heh...

Czego zycz sobie i Wam...

papapa

przez I.K. 01 lis 2006, 00:28
Wielki buziak na powitanie :D
Zaglądaj często, pisz dużo, czytaj również, dystansuj się i "bierz" tylko to co może ci pomóc. Zrozumienie zawsze tu znajdziesz, ale badź też przygotowany na odrobinkę konstruktywnej krytyki ;)
Wiekszosc znajduje w tym odwage

Jedyne, co można znaleźc w butelce po jej opróżnieniu to grube dno, które zniekształca obraz rzeczywistości...Ale nie odwagę.
Przepraszam za umoralnianie, alkohol to dla mnie drażliwy temat :roll:
Pozdrawiam serdecznie
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez Dolores 01 lis 2006, 00:45
Witaj SnowFlake :smile: Napewno poczujesz się tutaj dobrze, staramy się sobie pomóc :D Trzymaj się, pozdrawiam! :smile:

przez barteralus 01 lis 2006, 19:16
ano cześć :)

przez Kubelek 01 lis 2006, 21:20
To jeszcze raz ja - o ile dobrze zrozumialem to sobie popijasz. Mysle, ze przede wszystkim powinienes zaprzestac pic. A pozniej chyba bedzie latwiej:) Pozdrawiam.

przez Magda-27 01 lis 2006, 22:46
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez LINA 02 lis 2006, 09:26
Witaj SnowFlake.
Miło Cię poznać.

Sortuj wg