Cześć wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim

przez Adam Smith 01 maja 2012, 00:18
zaczne od tego , że mam 18 lat , a od roku cierpie na nerwice lękową. O objawach fizycznych nawet nie będę pisał , bo przez ten rok miałem ich tyle , że nawet nie byłbym w stanie ich policzyć . Moim największym problemem jest to , że odczuwam zazdrość i zawiść do wszystkich i o wszystko. Próbuje walczyc z tym uczuciem ale nie daje sobie rady , najśmieszniejsze w tym jest to , że odczuwam zazdrość nawet w stosunku do wlasnej terapeutki o to , że jej sie udalo cos osiagnac pomimo choroby ( sama cierpiała na nerwice lękową przez 5 lat ). Do tego dochodzi fobia społeczna , przez którą trudno mi normalnie funkcjonowac , bo ciągle obawiam się kompromitacji. Urojenia ksobne , mam wrazenie ze ludzie dyskutują o mnie , szczególnie ci z którymi pracuje. Walcze również ze swoim narcyzmem , bo mimo tego ze należe do osób nieśmialych , jestem osobą o zawyżonej samoocenie. To chyba na tyle , ogólnie nie jest tak żle , ale zawsze mogło by być lepiej :)
Adam Smith

Cześć wszystkim

przez Stylow 01 maja 2012, 00:35
siemka, tu się odnajdziesz. :p
Stylow

Cześć wszystkim

przez Adam Smith 01 maja 2012, 00:57
mam taką nadzieje :)
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć wszystkim

przez Stylow 01 maja 2012, 01:02
Tomcio Nerwica, jam 16-letnia Mirabelka, Ciocia Niedobra Rada, znerwicowana egocentryczka i histeryczka, zawsze skromna i spokojna, wymiatam. :D
Stylow

Cześć wszystkim

przez Adam Smith 01 maja 2012, 01:06
Do normalność nam daleko , ale przynajmniej nie jesteśmy bezbarwni :D
Adam Smith

Cześć wszystkim

przez Stylow 01 maja 2012, 01:07
Tomcio Nerwica, kolorowi i porąbani, dewiza życiowa wariata. :D
Stylow

Cześć wszystkim

przez Adam Smith 01 maja 2012, 01:10
Moge tylko przytoczyc cytat z "Alicji w krainie czarów " , czyli " tylko wariaci są coś warci " :D
Adam Smith

Cześć wszystkim

przez Stylow 01 maja 2012, 11:02
Tomcio Nerwica, fejwryt. :105:
Jakbyś chciał pogadać - służe głupotą. ;)
Stylow

Cześć wszystkim

przez Agata65 01 maja 2012, 12:04
Witam...
moja głupota chyba siegneła zenitu.. straciłam poczucie wszystkiego.. nie umiem sobie poradzic z soba... nie wiem co mam robic...

Cześć wszystkim

przez Snejana 01 maja 2012, 12:14
Tomcio Nerwica, witamy w naszej bajce;)
Agata65, powiedz coś więcej?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Cześć wszystkim

przez Adam Smith 01 maja 2012, 14:18
Snejana oby ta bajka szybko się skończyła :)
Agatka65 nie załamuj się , mój przypadek też jest beznadziejny , ale razem damy sobie rade :)
Adam Smith

Cześć wszystkim

przez czarnobiała mery 01 maja 2012, 14:22
Witaj Tomcio Nerwica, powiem Ci, że mi też bardzo przypadł do gustu cytat z Alicji, że "tylko wariaci są coś warci". Poczułam się doceniona ;)

Cześć wszystkim

przez Adam Smith 01 maja 2012, 14:35
Dobrze, że ktoś od czasu do czasu o nas wspomni . Niby tylko jedno zdanie , a jak podnosi samoocene :)
Adam Smith

Cześć wszystkim

przez Stylow 01 maja 2012, 17:06
Tomcio Nerwica, hahah, mówią o nas nawet w tych telewizorach. :D
Stylow

Sortuj wg