Witajcie :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kedzior85 12 mar 2012, 21:49
Witajcie,
mam na imię Radek, postanowiłem zarejestrować się na tym forum gdyż borykałem się kiedyś z problemem depresji, nic mi się nie chciało, nie miałem ochoty do życia. Na szczęście udało mi się z tego wydostać, zacząłem dużo czytać, zmieniać sposób myślenia, zastanawiałem się dlaczego inni są szczęśliwi a ja nie, od czego to zależy? Postanowiłem znacznie zmienić swój sposób myślenia, tak żeby nie pogrążać się własnymi myślami, zacząłem pisać bloga o celach życiowych, o poprawie nastroju o tym jak się motywować. Dodaje mi to siły i energii na co dzień, zapraszam zainteresowanych :).

Z zawodu jestem pozycjonerem stron internetowych, jest to jednocześnie moje hobby.
Pozycjonowanie stron internetowych poradnik - jeśli chcesz poznać skuteczne metody wzrostu popularności swojej strony zapraszam na mojego bloga.

przez Artemizja 12 mar 2012, 22:04
kedzior85, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg