Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


suzi34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :)

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Wasze forum..

Cierpię na nerwicę, leczyłam się 3 lata na depresję..

Mam nadzieję, że tu będę mogła normalnie pogadać o moich problemach...

Pozdrawiam serdecznie

 

[Dodane po edycji:]

 

Pięć lat temu miałam stwierdzoną fobie maniakalno-depresyjną, leczyłam się trzy lata ( to było straszne co się ze mną działo) póżniej w miarę doszłam do siebie i lekarz stopniowo odstawiał leki.

Jak ja się cieszyłam,że nie leże ciągle w łóżku,że mam znów energię i siłę do życia!

Tak było do niedawna...

Znów zaczęłam się żle czuć.

Wizyta u rodzinnego, badania, wszystko ok, wszystko w normie..

Pani doktor powiedziała mi że to jej wygląda na nerwicę lękową i zapisała lek po którym zresztą nic się nie zmieniło i nadal żle się czuje a właściwie mogę napisać,że gorzej.

Aktualnie to występują u mnie: bóle z zawroty głowy, kołatanie serca, nerwowość, brak chęci do czegokolwiek ( najlepiej z łóżka bym nie wstawała) lęk przed wyjściem gdziekolwiek ( bo co jak mi się słabo zrobi?) brak apetytu i różnego rodzaju nerwobóle.

Choruje też na zwyrodnienie kręgosłupa i zrobiło mi się tak,że prawej nogi nie czuję ( jest zdrętwiała ) mam pojutrze wizytę u neurologa, której zresztą też się boję bo pewnie skieruje mnie na TK a ja panicznie się boję tego badania :( albo da leki ( też mam lęk przed braniem nowych leków bo boję się że coś mi się stanie,żle organizm zareaguje itd ) Powiedzcie mi proszę- mam te objawy zgłosić u neurologa czy iść do psychiatry?

Przepraszam,że się tak rozpisałam.

Pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×