Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poszukuje kogos kto mnie wesprze w zamian za wsparcie:)


eldruto

Dlaczego siebie lubisz?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego siebie lubisz?

    • Bo jestem madry/a
      1
    • Bo jestem przystojny/piekna
      0
    • Bo jestem dobry/a
      4
    • BO jestem pracowity/a
      1
    • Bo kocham siebie i ludzi
      2
    • nie wiem, poprostu fajny/a jestem
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Mam na imie Marcin, Mam 22 lata i nerwice lękową (ogolne lęki, wycofany itd. zadne cuda), lekow nie biore, jestem po terapi z psychologiem, z nerwica zmagam sie od 2 lat (oczywiscie zaczela sie wczesniej, ale nie znalem sie wtedy:D

Moja sytuacja wyglada tak, ze czasem czuje sie samotny (ludzie ktorzy mnie znaja, studiuja i zadko moge sie z nimi spotykac) dlatego tez szukam kogos z kim moglbym nawiazac znajomosc przez internet. Oczywiscie nie oczekuje specjalistycznej pomocy, ani nikomu jej nie udziele (choc o nerwicy przeczytalem juz pare ladnych ksiazek, ostatnio studiuje Oswoic Lęk (Judith Bemis Amr Barrada - gorąco polecam)

Szukam tylko kogos kto chcialby napisac czasem do mnie maila:) Taki przyjaciel przez e-mail:)

Czesto (jak to w nerwicach) czujemy sie samotni, zagubieni, ze nikogo nie ma na swiecie takiego "beznadziejnego" jak my itd. wiec mysle ze kogos znajde:) Preferowane osoby ktore choc troche juz sie znaja na temacie, bo jako student tez czasem mam ograniczony czas i nie bede mogl wysylac maila na kazde zawolanie i czyjs klopot:) (mam sklonnosc do przesadnego poczucia winy, ale wiem o tym i nie mam ochoty sie bardzo przejmowac;p)

Jestem w stadium wychodzenia do ludzi, prob podejmowania ryzyka itd, no i czasem milo by bylo moc sie na kims oprzec:)

Ogolnie dziwi mnie ze nie ma na tym forum takiego dzialu.

aha, nie jestem z zadnej sekty itd, nie mam zamiaru nikogo werbowac do niczego, oferujac wsparcie, a jazeli ktos ma zamiar pisac mi cos tam o jego wersji boga, to w zwrotnym e-mailu otrzyma pare niemilych slow.

Poza tym to jestem mily (lek powoduje ze przesadnie mily czesto) otwieram sie na ludzi co raz bardziej, studiuje jezyki obce, slucham rocka/metalu/alternatywy (ostatnio jednak polskie stare przeboje). W swieta z powodu mojej niskiej samooceny bede sie pewnie czul zle w swojej wlasnej rodzinie (ehh, te lata nienawisci do samego siebie zrobily swoje;/) no i gdy bedzie ciezko odnalezc sie w rodzinie to bedzie milo z kims popisac, zwlaszcza ze jest przerwa od nauki i bedzie duzo czasu na przemyslenia:)

Preferowani Panowie (Lubie dziewczyny, zwlaszcza ladne;p, ale rozmawiajac z facetem wiedzialbym ze nie jestem jedynym mezczyzna na swiecie z lękami) najlepiej w podobnym wieku, jednak nie oznacza to ze jestem nietolerancyjny dla kobiet i ludzi starszych/mlodszych;D

Dzieki za zainteresowanie;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a ja jestem kobietą...Twoją rówieśniczką. Tez studiuję, więc możliwe, że mamy podobne problemy. Ja w końcu nie wiem czy mam depresję/nerwicę... z pewnością mam dokuczliwe objawy. Chętnie udzielę wsparcia, zwyczajnie lubię pomagać innym. Jeśli masz ochotę, to napisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×