Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez nero98 19 maja 2008, 14:59
Mniej więcej rok temu dowiedziałam się, że choruję na chorobę afektywną dwubiegunową. Zastanawiam się, czy ktoś w rodzine też na to cierpi. Pamiętam, że ojciec brał kiedyś amizepin, a teraz zażywa elenium. Szukałam w internecie jakiś informacji na temat tych leków, ale nie znalazłam nic co by mnie zadowoliło. Może ktoś z Was byłby w stanie odpowiedzieć czy istnieje jakis związek między moją chorobą, a chorobą ojca. Nie mogę się jego wprost o to zapytać, bo nasze relacje nie należa do najłatwiejszych. Na co dokładnie są te leki?

Re: Witam!

przez nero98 19 maja 2008, 23:37
Właśnie się upiłam! Widzę, że każdy bagatelizuje mój problem! Żegnajcie!!!

przez szatz 21 maja 2008, 08:33
nero98, nikt nie bagatelizuje tylko prawdopodobnie nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie.Trudno pomóc jak ma się tak mało danych,a Ty chcesz konkretnej odpowiedzi.Też nie potrafię odpowiedzieć.Najlepiej gdybyś spytała lekarza.Pozdrawiam ciepło :D
jeszcze będzie normalnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 21 maja 2008, 20:24
Nie wiem, czy witać czy żegnać nero98. Tak czy siak miło Cię poznać. Nikogo poza sobą nie ukarzesz spijając się i też dla nikogo nie jest miłe, gdy wywołujesz w nim poczucie winy za coś, na co nie ma wpływu :? Jeśli chodzi o leki to zapraszam do działu o lekach - są dwa takie na tym forum. Osobiście nie miałam nigdy kontaktu z tymi lekami więc nie jestem w stanie cokolwiek o nich powiedzieć. I zapraszam do rozmowy na forum - to wiele daje. Pozdrawiam.
Pstryk

przez nero98 24 cze 2008, 10:17
No przepraszam Was bardzo... Czasem mam takie odpały niestety. Nawet wczoraj. Napisałam tutaj, bo właściwie straciłam wszystkich przyjaciół. Pewnie przez mój uciążliwy charakter. Czasem sama siebie doprowadzam di szału :oops:

przez nero98 24 cze 2008, 10:19
A tak wogóle to nie ma sensu pytać lekarza, bo on ma dla mnie co najwyżej 3 minuty

przez Pstryk 24 cze 2008, 21:02
Nero a na co w ogóle cierpi Twój tata :?:
Pstryk

Sortuj wg