Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


nero98

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej rok temu dowiedziałam się, że choruję na chorobę afektywną dwubiegunową. Zastanawiam się, czy ktoś w rodzine też na to cierpi. Pamiętam, że ojciec brał kiedyś amizepin, a teraz zażywa elenium. Szukałam w internecie jakiś informacji na temat tych leków, ale nie znalazłam nic co by mnie zadowoliło. Może ktoś z Was byłby w stanie odpowiedzieć czy istnieje jakis związek między moją chorobą, a chorobą ojca. Nie mogę się jego wprost o to zapytać, bo nasze relacje nie należa do najłatwiejszych. Na co dokładnie są te leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nero98, nikt nie bagatelizuje tylko prawdopodobnie nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie.Trudno pomóc jak ma się tak mało danych,a Ty chcesz konkretnej odpowiedzi.Też nie potrafię odpowiedzieć.Najlepiej gdybyś spytała lekarza.Pozdrawiam ciepło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy witać czy żegnać nero98. Tak czy siak miło Cię poznać. Nikogo poza sobą nie ukarzesz spijając się i też dla nikogo nie jest miłe, gdy wywołujesz w nim poczucie winy za coś, na co nie ma wpływu :? Jeśli chodzi o leki to zapraszam do działu o lekach - są dwa takie na tym forum. Osobiście nie miałam nigdy kontaktu z tymi lekami więc nie jestem w stanie cokolwiek o nich powiedzieć. I zapraszam do rozmowy na forum - to wiele daje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×