Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam coś z głową.


Mareek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

od kilku miesięcy chodziłem po lekarzach z różnymi objawami. Głównie to ból lewej strony głowy (dużo pracuję przy komputerze), wzdęcia, ból brzucha, zawroty głowy, kłopoty z sexem, odizolowanie się. Mam wrażenie, żemam rakagłowy, guza lub tętniaka. Miałem badania krwi, gastrologię (okazało się że mam wrzody), okulisty (astygmatyzm), byłem u neurologa (było RTG czaszki) i tego od hormonów. Ten od hormonów zasugerował wizytę u psychologa. Ociągałem się długo ale w końcu poszedłem. Ten od razu po pierwszej wizycie kazał zebrać wszystkie badania itp. i iść do psychiatry. No to już przegięcie pomyślałem, wyśmiałem lekarzy od konowałów, że robią ze mnie wariata. Po namowach żony poszedłem jednak i ten zdiagnozował u mnie nerwicę z zaburzeniami somatycznymi. Od 3 miesięcy biorę Seronil 2xdziennie. Sporo objawów odeszło ale ciągle mam te bóle głowy i ciągle myśle, że lekarze zbagatelizowali moje podejrzenia co do raka mózgu czy tętniaka. Tyle o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Mareek. Miło Cię poznać.

 

Skoro przeszedłeś cała drogę naukową diagnozy Twoich zaburzeń, nie widzę podstaw, aby nie przyjąć do wiadomości, że to na szczęście TYLKO nerwica, a nie to, co sobie wyobrażasz. Twoje obawy zresztą potwierdzają diagnozę psychiatry - w nerwicy i objawy somatyczne, które Tobie doskwierają się zdarzają i strach przed innymi chorobami jest zupełnie 'normalny' ;) Tak działa lęk: jest somatyczną reakcją naszych organizmów na zagrożenie, które powstaje w wyniku nierealnego zagrożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj pozdrawiam cieplo,

 

powiem tak: zwalczylam bulimie (prawie) i paniczny lek przed ciemnoscia i wtedy wlasnie w to miejsce dopadlo mnie to... wymacalam w ciele juz kilka rakow... z tym, ze mam na glowie bylam u lekarza... Wielu lekarzy odwiedzlam :)

czytalam o tym, to powszechne ponac z tych czasach.

 

Walcze caly czas i poki co przegrywam, ale wierze, ze na koncu ja bede gora.

 

cieplo pozdrawiam, jak bedziesz chcial o tym pogadac to sie nie krepuj ;) wiem jak czasem trudno mowic o tym ludziom, ktorzy nie rozumieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko głowa, sporo czytam o różnych chorobach gdzie objawem jest ból.Teraz sobie przypominam, że rok temu w zimie miałem podobne akcje ale z rakiem ziarnicą i chłonniakiem. Wtedy samo jakoś przeszło. Miałem też w tym roku na tapecie raka trzuski i watroby. Mam nadzieje ze zona nie odda mnie do wariatkowa. Na razie mam urlop do poniedziałku, a potem praca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×