Jak nawiedzić kogoś we śnie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez SrebrnaSowa 19 gru 2015, 09:10
abrakadabra xx napisał(a):SrebrnaSowa, i tego sobie bym życzył ale od pięknej nie istniejącej w realu kobiety, bo wszystko co realne kończy się źle a tak mogę żyć marzeniami:)

taaak, czasem paradoksalnie, fantazje sprawiają że czujemy się bardziej rzeczywiści :roll:

przez wiejskifilozof 19 gru 2015, 13:48
A po co chcecie nawiedzać,kogoś w nocy ? Ja to muszę,bo w realu nie umiem.

przez ekstraktzaloesu 20 gru 2015, 02:01
Dark Velvet napisał(a):Chyba wiem co czujesz. Zemściłam się kiedyś i niestety odchorowałam poczuciem winy, ale odkąd przeszło, jestem z siebie dumna Bo się należał armagedon, a ja tak zachowawczo.
To nie do końca tak. Nie chodzi mi za bardzo o zemstę, tylko o trochę przyjemności mogącej wyniknąć z pojawienia się (świadomie) w czyichś myślach.

Dark Velvet napisał(a):Ekstrakt, czyżbyś chciał, by przez sen krzyczała Twoje imię, leżąc obok swojego męża?
Leżąc nie, dobierając się do niego :D

Masturbow napisał(a):doświadczyłam i się doigrałam, więc jeśli nie jesteś na sto pro pewny, to nie przejmuj władania czyjąś jaźnią. możliwości ludzkiego mózgu są nieprzeniknione, na to wygląda.
Napisz coś więcej o swoim przypadku. Czy bawiąc się w projekcje astralne wkraczamy na niebezpieczny teren sił nieczystych? Zatracamy swoją duszę i oddajemy się Złu?

I czy nie powinnaś mieć przypadkiem nicku "Masturbowa"?

abrakadabra xx napisał(a):No tak, nie ma to jak wysyłać milion esemesów dziennie albo 50 razy dziennie napierdalać kogoś po głowie, w końcu na pewno staniesz się zmorą w czyimś śnie. To nie sztuka, sztuką jest zrobienie czegoś np. uwodzicielskiego albo magicznego żeby śnić się tej osobie. Czyli coś co zawróci komuś nie przeciętnie w jego psychice.
Ja jestem uwodzicielski na co dzień, ale to jeszcze nie czyni mnie magikiem. A temat przez wiele osób tutaj został potraktowany zbyt metaforycznie. Masturbowa najlepiej zrozumiała, o co mi chodziło. Poza tym Dark Velvet nie pisała o wysyłaniu miliona SMSów, tylko jednego, ale konkretnego...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 24 gru 2015, 16:51
Poza tym Dark Velvet nie pisała o wysyłaniu miliona SMSów, tylko jednego, ale konkretnego...
Wycofuję się z tego pomysłu. Wysłanie smsa do osoby, która nie podała nam osobiście swojeho numeru byłoby nietaktowne.
Druid

przez Druid 25 gru 2015, 14:26
:roll: wymówka czy oznaka szacunku? Zależy, czy ktoś na co dzień jest wobec innych taktowny jak królowa Elżbieta :twisted:
Druid

przez ekstraktzaloesu 30 gru 2015, 03:31
Dark Velvet napisał(a):Wycofuję się z tego pomysłu. Wysłanie smsa do osoby, która nie podała nam osobiście swojeho numeru byłoby nietaktowne.
Dlaczego? Zależy, co by się tam napisało i czy nie męczyłoby się jej później dziesiątkami kolejnych wiadomości.

przez cyklopka 30 gru 2015, 04:00
Niestety w ramach normalnej psychologii takie zjawiska są awykonalne. Szkoda, bo i mnie samej było by przyjemnie, gdyby ktoś o mnie myślał tyle co ja o nim. Ale nie możemy jako ludzie samymi myślami nagiąć świata. A choćby nie wiem co się we śnie działo, tylko śniący jest tam obecny naprawdę.

Natomiast wierzę w anioły i diaboły. Można prosić czyjegoś anioła stróża, żeby się za nami wstawił. Natomiast jeśli się chce czymś/kimś parapsychologicznie manipulować, to szybko można spotkać diaboła na tej drodze.

Krócej mówiąc, człowiek człowiekowi do snu nie wlezie, ale duch tak.

Przypomniał mi się odcinek "Wizards of Waverly Place" tam było, że nastoletnia czarodziejka chcąc rozwiązać problem z chłopakiem właziła mu do snów i wszyscy jej mówili, że nie tędy droga.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez ekstraktzaloesu 31 gru 2015, 02:35
cyklopka, a co z rycerzami Jedi? Oni też potrafili wnikać do czyichś umysłów i przesuwać rzeczy siłą woli, a przecież nie byli po ciemnej stronie Szmocy. Musi być jakaś możliwość robienia dobrze myślami, nie zaprzedając przy tym duszy Diabołom.

przez Druid 31 gru 2015, 10:44
ekstraktzaloesu napisał(a):
Dark Velvet napisał(a):Wycofuję się z tego pomysłu. Wysłanie smsa do osoby, która nie podała nam osobiście swojeho numeru byłoby nietaktowne.
Dlaczego? Zależy, co by się tam napisało i czy nie męczyłoby się jej później dziesiątkami kolejnych wiadomości.

Mniejsza o takt, bardziej wymowny byłby list lub wiersz miłosny pisany odręcznie :D
Druid

przez Druid 31 gru 2015, 11:15
ObrazekPsychorysunek!
Druid

przez ekstraktzaloesu 04 sty 2016, 17:42
Dark Velvet napisał(a):Mniejsza o takt, bardziej wymowny byłby list lub wiersz miłosny pisany odręcznie
Rozpozna charakter pisma.

Dark Velvet napisał(a):Psychorysunek!
To byłoby zbyt nieprzyzwoite.

przez Druid 06 sty 2016, 00:29
Sprezentowanie ręcznie robionej węzełkowej bransoletki z wplecionym kosmykiem swoich włosów?
Druid

przez true_survivor 06 sty 2016, 00:31
Wiem, że istnieje coś takiego jak OOBE, astral itp. i w ten sposób można kontaktować się z innymi ale to już okultyzm i szczerze odradzam takie praktyki. Można tam spotkać demony, a nawet zostać nawiedzonym/zwariować i wcale sobie nie żartuję. Swego czasu wchodziłem do astrala i działy się tam niesamowite rzeczy ale już z tego się wyspowiadałem.
true_survivor

przez Masturbow 06 sty 2016, 00:36
ja też nie radzę gmyrać paluszkami w czyimś astralu, rok będzie, jak borykam się z konsekwencjami:( ale chyba wolę to kuku na muniu, niż usłyszeć pokutę:(
Masturbow

Sortuj wg