Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 26 paź 2014, 17:40
platek rozy napisał(a):Ja starsza jestem na pewno od Ciebie , mam 38 lat chociaz ani sie nie czuje na ten wiek ani nie wygladam :)

Ja też się na swój wiek ani trochę nie czuję, a nikt mi nawet 20 nie daje :( ( a mam prawie 30 )
Trzymaj się kochana. Jestem myślami z Tobą ;) Ja bym tego nie była wstanie znieść, bo mam emeto ... dlatego szacun :great:

kosmostrada Ale to bezalkoholowe jest. Nie ma pojęcia, dlaczego tak mocno na kotka podziałało :bezradny:
A ciast nie piekę, bo zaraz bym całe zeżarła :time:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Doberman 26 paź 2014, 17:41
kosmostrada napisał(a):Doberman, hej! chyba to nie jest główny syndrom bycia alkoholikiem. Może świadczyc o dobrej tolerancji , która wynika z super metabolizmu, albo faktycznie z przyzwyczajenia organizmu do określonych dawek.

Pamiętam że jak kiedyś piłem, to miałem kaca, a teraz już nie mam.
Doberman

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 17:45
kosmostrada, mowilam ze beda dobre :P to ja bym tez zjadla z checia . Zaczelam znow jesc od wczoraj :brawo:

-- 26 paź 2014, 17:47 --

Arasha, staram sie , ale jak to potrwa to sie pewnie zalamie ... eshh ze to zycie musi byc takie cholernie ciezkie.Widzialam Twoje foteczki faktycznie mlodziusko wygladasz :**********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arasha 26 paź 2014, 17:53
płatek róży Okazuje się, że sporo osób je widziało, a wczoraj dostałam od jednego forumowicza, z którym zaczęłam pisywać, komplementów na pół strony maila ( a gościu jest żonaty, no i raczej bym go o taki entuzjazm nie podejrzewała ). Faceci mnie ostatnio strasznie zaskakują ( Ci z forum, innych nie znam :P )

kosmostrada Dobrze, że ten cynamon zwietrzał, bo nie przepadam :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 17:56
Arasha, bo ladna z Ciebie dziewczyna , masz sliczne duze oczeta :) Delikatna urode:) Do tego mila jestes , czytam Twoje posty i widze bardzo sympatyczna dziewczyne to co sie dziwisz ze masz komplementy :) tylko sie cieszyc bo to sympatyczne ! :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Arasha 26 paź 2014, 18:01
płatek róży To się cieszę i korzystam, póki można :lol: A te wszystkie ochy i achy zamierzam sobie wydrukować i czytać, jak mnie chandra weźmie ... To miłe, że i Ty jako dziewczyna potrafisz napisać coś miłego drugiej babie :D Dziękuję. Nie wiem, jak Ty wyglądasz, ale pewnie też jesteś niczego sobie, tak coś czuję, a może jeszcze nie dokopałam się do Twoich fotek ...

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 18:04
Arasha, nie ja swoich fotek nie umieszczalam na forum :) a czemu mam nie napisac nic milego dziewczynie? Nie jestem typem zazdrosnicy i wredoty wiec dziewczyny tez komplementuje:) :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Arasha 26 paź 2014, 18:09
płatek róży Ja już to jakiś czas temu zauważyłam, że ty Anioł, nie dziewczyna jesteś :angel: Szkoda, że ja nie mogę trafić na takich ludzi w realu :( . Dobrze, że chociaż to forum jest, bo już bym zupełnie w ludzi zwątpiła :bezradny:

A jak tam gulasz ? Spałaszowany ? Dobry wam wyszedł z kolegą ? To dobrze, że zaczęłaś jeść :smile:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Spamowa wyspa

przez monk.2000 26 paź 2014, 18:10
Cześć koleżanki. Dzisiaj kac od zbyt długiego leżenia. Leczę muzyką z przedwojennej Warszawy. Dają po garach! :pirate:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 paź 2014, 18:12
Arasha, mnie tu nie wszyscy lubia :mhm: hihi.
Gulasz calkiem smaczny , kolega mi go pomagal przygotowac :)

Wiesz realnie to mi tez zostala garstka znajomych od kiedy zachorowalam na dpereche i nerwice to zostali tylko Ci najblizsi , reszta widac nie warta byla nic skoro sie poodsuwali. :bezradny:

-- 26 paź 2014, 18:13 --

monk.2000, witaj :papa: :papa: :papa: rozbawiles mnie tym wpisem :)

-- 26 paź 2014, 18:13 --

z.w telefon mam.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 paź 2014, 18:19
platek rozy, dobrze że jesz kochana, bo to osłabic się za bardzo nie można.
Ostatnio ja za bardzo z jedzeniem sobie folguję, muszę przystopowac, bo nie będzie ciekawie. Mam niestety w skutkach ubocznych mojego leku przybieranie na wadze, no ale jak się jest wiecznie głodnym, to cud aby waga nie ruszyła. Na pewno nie wpłynie to dobrze na moje samopoczucie, jak nie wejdę w spodnie.
Od jutra lekka dieta, zobaczymy przez tydzień, czy poskutkuje. Dziś już zaczęłam, pozwoliłam sobie przy niedzieli tylko na babeczki jako ekstras.

monk.2000,hej! ja chyba takiej muzyki na kaca ( jakiekolwiek by było jego pochodzenie) nie zniosłabym. No chyba że te dźwięki stawiają cię na nogi... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez monk.2000 26 paź 2014, 18:22
kosmostrada, nie nie stawiają. Ale wczoraj włączyłem taką playlistę i stwierdziłem, że może warto posłuchać. Nigdy się nie zatrzymałem na dłużej przy takiej muzyce, raczej na dłużej nie zabawię, ale fajnie wiedzieć, czego to się kiedyś słuchało.

platek rozy, :smile:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 paź 2014, 18:29
monk.2000, pewnie, jestem za. Będziesz lansował się ze znajomością hiciorów Eugeniusza Bodo, czy Hanki Ordonówny ( dobrze mówię, to ten przedział czasowy?). :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 26 paź 2014, 18:31
platek rozy napisał(a):Arasha, mnie tu nie wszyscy lubia :mhm: hihi.

Nie wierzę :pirate: Niektórzy to naprawdę są ...

platek rozy napisał(a):Wiesz realnie to mi tez zostala garstka znajomych od kiedy zachorowalam na dpereche i nerwice to zostali tylko Ci najblizsi , reszta widac nie warta byla nic skoro sie poodsuwali. :bezradny:

Ja nigdy nie miałam, to nie wiem, co tracę :roll: Gorzej chyba mieć i stracić :(

platek rozy napisał(a):monk.2000, witaj :papa: :papa: :papa: rozbawiles mnie tym wpisem :)

Mnie w sumie też :mrgreen:

platek rozy napisał(a):z.w telefon mam.

O co chodzi z tym fonem ?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg