Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2016, 14:13
rolosz, Jak młody robił, to wiadomo, że na słodko. Były z dżemem i z nutellą. :smile:
Miłej imprezy i super, że masz dziś lepszy dzień!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 cze 2016, 16:26
Dzień dobry przy sobocie po robocie! :D :papa:

A ja mam chyba motorek przykręcony (na dole pleców), bo latam od wczorajszego popołudnia. :D

kosmostrada, cwietuszki posadzone na balkonie, chodzę i doglądam :D a wiatr dzisiaj wieje i one takie świeżutkie i poniewierane przez to wietrzysko. Ale zupełnie inaczej balkon wygląda, kolorowo i chce się wyjść popatrzeć. Naharowałam się nieźle wczoraj przy nich, naschylałam, że dzisiaj mam zakwasy z tyłu na udach. Bałagan też był niezły- ale już jest cacuszko. :yeah:
A dzisiaj od rana też biegam (jak się już rozruszałam z tymi zakwasami) - ryneczek, piekarnia. W międzyczasie ugotowałam zupę i pojechałam miejskim na cmentarz, bo dzisiaj okrągła rocznica śmierci Taty. Zapaliłam znicze, ułożyłam kwiaty.
Wracając autobusem z cmentarza wysiadłam pod kauflandem, no to weszłam kupić kawę, a wróciłam do domu z dwoma siatami- na piechotę. :shock:
I mam na dzisiaj dość!!! Nogi wlazły mi w.... właśnie założyłam je na żyrandol i ani kroku już dzisiaj. :mrgreen:

Kosmuniu, Ty tez widzę masz dzisiaj wigor i działasz na wysokich obrotach. Ale dobrze mieć taki dzień, w którym można wiele spraw ogarnąć.
Grunt, że jest jako taka forma, to trzeba to wykorzystać i cieszyć się z dobrze spędzonego dnia - trochę przyjemności i trochę pożytku.
Cieszę się, że ciutkę masz się lepiej. :brawo:

Płauś, a jak tam Twoje plany wyjściowo-rozrywkowo-jedzeniowe? Skorzystałaś z dnia?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 cze 2016, 19:32
mirunia, Ale jesteś zaśrubkowana Słońce! :D No teraz to odpoczynek jak najbardziej, proponuję do jutra wieczór... ;)
Mi wiatr sponiewierał pomidorki, mam teraz wersję płożącą... :bezradny:
Wigoru to może specjalnego nie mam, ale nie byłam taka zupełnie rozlazła, a to już coś.

W galerii po sklepach polatałam, mam orientację w temacie, przy okazji zakupy zrobiłam na weekend.
Z ekstrasów nabyta para skarpet, krótkie do trampek, no szaleństwo szoppingowe... :P Oczywiście zaliczona perfumeria i testowe psiki ( kiedyś mnie pogonią... :mrgreen: ), szkoda że człowiek ma tylko 2 nadgarstki do testowania. ;)
Nie lubię łazić po sklepach ( zwłaszcza że okazało się, że klasowych za mało by kupić stacjonarnie, czeka mnie jeszcze zamawianie przez neta :evil: ), ale plus wypadu taki, że chociaż rodzinnie pojechaliśmy, więc co pogadaliśmy to nasze - taka moja przyjemność z dnia. :great:

Ależ mnie łeb boli. Jednak bez procha się nie obędzie... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 cze 2016, 19:56
Dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 cze 2016, 20:07
kosmostrada, he, he, to wróciłaś pachnąca z tych wojaży i ze skarpetkami... no co chcesz? zakup jak każdy inny! :D
Ja też w kauflandzie kupiłam sobie skarpetki za 3zł :mrgreen: nie było więcej mojego rozmiaru, bo bym kupiła ze 3 pary... przebrane już. :bezradny:
A teraz po domu jak jest chłodniej, to latam w skarpetulach, bo mi zimno w stopy. ;)

Głowa boli, bo ta pogoda jakaś dziwna + zmęczenie... posłuchaj muzyczki relaksacyjnej do tego procha i powinno puścić.
Ja właśnie słucham i zerkam na te piękne i znane mi widoczki. :105:

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 11 cze 2016, 20:15
Purpurowy, cześć :)
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2016, 20:21
mirunia, Kochana to porobilas bardzo duzo :great: ja cos sie zabrac nie moge taka sie rozlazla zrobilam.
Plany mam na jutro dopiero te o ktorych pisalam. Dzis bylam tylkow Rossku ( w ktorym nie wiem czemu zlapalam ogromny lęk) i w Lidlu w ktorym lęku nie zlapalam , pewnie dlatego ze znalzalam w koszu z ostatnimi sztukami kiece czarna , prosta , do wszystkiego i sie zajelam jej ogladaniem i mierzeniem na sklepie( na koszulke i dzinsy zeby nie bylo zem nieobyczajna ;) ) Kieca kosztowala 15 zl , przeceniona z 60.Jest fajna bo mozna ja ubrac i do pracy na rozmowe o prace i do szpilek i do balerin i skorzastej kurtki. bedzie fajna baza do moich mega naszyjnikow oraz duzej ilosci kolorowych chust ii szali.
No i tyle z dnia . jutro zamierzam ( chyba ze mnie powali @ ) jechac na wymiane ksiazek , festiwal chleba i na kawe do koelzanki.

kosmostrada, oj jak ja kocham testowac perfumy tylko w tych naszych sephorach i douglasach to juz coraz mniej fajnosci...
Moze do Lului podejde jak bede na Kazimierzu. mam ochote na probasa Skin on skin :105: :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 cze 2016, 20:36
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 cze 2016, 20:44
platek rozy, no widzisz Płatuś, a ja myślałam, że ten "chlebek" to dzisiaj... coś mi się pokićkało. :bezradny:
Ale i tak zrobiłaś sobie wyjście i fajny zakup.... wielozadaniowa kiecka, super! :great: Każda z nas sobie dzisiaj coś zafundowała, chociażby skarpetki. :D
Bądź dobrej myśli, że jutrzejszy plan zrealizujesz i to z przyjemnością!

Idę do wanny się zagrzać i zrelaksować.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 cze 2016, 21:27
Melduję posłusznie:

1. Na praktykach w aptece nabyłam olejek z drzewa herbacianego, potem w Rossmannie prosty kominek i fajnie się oddycha ^^

2. Prawie zapomniałam o urodzinach mamy, ale prawie robi wielką różnicę. Korzystając z jej nieobecności ukręciłam biszkopt z truskawkami I koktajl, i wyskoczyłam do całodobowego po ulubione słodycze i nie tylko (Torcik Wedlowski).

3. Z bitej śmietany wytrąciło mi się zupełnie dobre masło.

4. Panika przed egzaminem (po co się uczyć, skoro można urządzać histerię), przygotowanie do wystawienia ocen i nieuniknionego pożegnania. Wiecie, niewdzięczna robota nauczyciela, ale nie chcę moich podopiecznych zostawiać z ich problemami, wiecie, no, zwłaszcza jak już ich tak dobrze znam.

Z tego wszystkiego kiedyś głowy zapomnę...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 12 cze 2016, 01:05
Co tu tak cicho...?
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 cze 2016, 01:14
Ketrel 200 mg
Kwetaplex XR 200 mg

CZO :o
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 12 cze 2016, 01:17
cyklopka, to i tak trochę mało :P
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Monster6 12 cze 2016, 01:32
Słucham pijany Kartkiego i wspominam fazę manii :105:
CHAD I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Sortuj wg