Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 maja 2016, 00:33
tosia_j, a Ty jesteś na fejsbuku jakichś grupach dla rodziców dzieci z autyzmem? Tam da radę się czegoś sensownego dowiedzieć?
Może zapytaj gdzieś na takich grupach o kontakty do jakichś ogarniętych ośrodków dla osób z autyzmem. Może jakaś fundacja/stowarzyszenie współpracuje z jakimś ośrodkiem ogarniętym i byłby mail podany?

Może ktoś z tej masy ludzi na tych fejsbukowych grupach trafi się, że akurat ma kontakt --- albo w znajomych na fejsbuku osobę, która jest opiekunką, albo pracuje/pracowała jako pielęgniarka/personel w ośrodkach dla osób z autyzmem.

Ja tak sobie rozkminiam, że może personel takich ośrodków, gdzie już różne trudne przypadki autyzmu i reakcji na leki widzieli ----ma jakąś wiedzę i praktykę ( wcale nie mniejszą niż lekarz) w stosowaniu tych leków --- i to aż kilku naraz ----- i może oni by "coś podpowiedzieli" jakbyś wiadomość tam posłała?

Jakby ktoś kontakt dał ----albo w Twoim imieniu jakby napisał, że "słuchaj, znajoma z grupy ma taką sytuację...."----albo przekopiował Twoją wiadomość i "podał dalej" ----- myślisz, że by coś z tego było --- i jest szansa tą drogą dowiedzieć się "co jako czwarty lek"------- i potem byś to skonsultowała Waszym lekarzem?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 maja 2016, 01:10
Jeśli napisałam coś, co jest totalnie nie na miejscu/od czapy pomysłem --- to przepraszam.
Ale tak mi się jakoś pomyślało, że może ktoś, kto pracuje/pracował w jakimś ośrodku, miał codziennie styczność z wieloma, bardzo różnymi przypadkami, codziennie widział różne reakcje na leki (w tym te niespodziewane, że było jeszcze gorzej) ma doświadczenie wcale nie mniejsze niż lekarz. No i że może jakaś fundacja/stowarzyszenie nie odpisze "niestety my nie możemy", "wszelkie wątpliwości proszę konsultować z lekarzem prowadzącym" ---- tylko faktycznie dadzą jakiś namiar, do kogo się zwrócić.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 maja 2016, 06:28
HoyaBella, dziekuję ale to juz przerabialismy:( piec lat byl podopieką lekarki z Mikoszowa gdzie jest oddzial dzienny i glownie sa dzieci z autyzmem. Terazon nie daje rady jechac samochodem na taka odleglosc. -100km
A trudno leczyc sie zaocznie :(
Aniu, teraz inaczej bedzie mi sie pisac skoro wiesz o czym mowie
Sorry ze sie tak rozźalilam, ale ta zmiana leku to ciezkie doswiadczenie i strasznie mi go zal
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 maja 2016, 08:49
Dzieńdoberek ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 maja 2016, 09:19
witaj jerzy
outsider

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 maja 2016, 09:20
Cześć, wczoraj miałem cieżki dzień. Cały czas męczyło mnie napięcie. Nie wiem skąd się to bierze. Dzisiaj rano też. W zasadzie wystarczy, że po śnie otworzę oczy i już czuje napięcie (chyba za mało relaksu w życiu). Zamierzam pójść na oddział dzienny leczenia nerwic.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 maja 2016, 09:44
Witaj Tosiu :smile:

Cześć Wiechu, mnie też męczą napięcia, to z nadmiaru emocji i lęku.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 maja 2016, 10:00
Dzień dobry! :papa:

Sobota zapowiada się pogodnie, jest przyjemnie na dworze.
Za wielkich planów nie mam na dzisiaj, trochę sprzątania, małe zakupy i pewnie jakiś spacer po południu.
Chyba, że coś wyskoczy niespodzianie... oby coś miłego. :D

wieslawpas, JERZY62, witajcie! A może taka relaksacja Wam pomoże w tych napięciach?
Warto spróbować.
http://hjdb.wrzuta.pl/audio/4X8G0SAMsQa ... -medytacja

tosia_j, cześć Tosiu, jak tam sobota zapowiada Ci się?

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 maja 2016, 10:26
Dzień dobry wszystkim.

misty-eyed napisał(a):[b]
Paryż jest też moim niespełnionym marzeniem, ech :(

Słyszałaś o syndromie paryskim? :D Nie chcę psuć Twoich wyobrażeń o Paryżu, ale tym miastem można się rozczarować, bo w rzeczywistości nie jest ono takie jak z pocztówek, czy z filmów Woody Allena. Mnie ten syndrom trochę dopadł. Mimo wszystko lubię to miasto i ... chyba mógłbym tam mieszkać. Mimo zagrożenia.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 maja 2016, 10:46
mirunia, to dla takich może co mają bardzo słabe napięcia, ja mam mocne, bardziej by pomógł długi marsz lub powolny bieg.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 maja 2016, 12:10
Dzień dobry!

Spotkałam rano sąsiadkę też z psem i polazłyśmy na długi spacer, aż się zapędziłyśmy, ponad 2 godziny. Wychodziłyśmy to lało, chłód, wracałyśmy słońce i parno... :roll:
Teraz kawkuję, do tego ptyś z bitą śmietaną. :smile:
Nie wiem jaki plan oprócz lekkiego ogarnięcia chałupy. Samochód nam się wczoraj zepsuł, więc nici z wypadu na kawkę za miasto. :roll:

JERZY62, tosia_j, Witajcie sobotnio moi drodzy!

mirunia, :papa: Fajną masz pogodę to spacerek będzie sympatyczny. Jakie zakupki masz do zrobienia?

rolosz, Ja jestem fanką Paryża, nawet nie wiem dlaczego tak dobrze się tam czuję...Jakbym przynależała do tego miasta... myślę, że coś chyba tam kombinowałam w poprzednim życiu... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 maja 2016, 12:22
Dzień dobry wszystkim,

Dopiero dopijam śniadaniową kawę. Nie mogłam się zwlec z łóżka o poranku, tylko czytałam książkę. Czyżby dzień lenia? :bezradny:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 maja 2016, 12:27
JERZY62 , jak byłem w szpitalu, to miałem bardzo słabiutkie. Byłem na spacerze do parku Królikarnia z ludźmi z oddziału. Spacer był bardzo fajny. Teraz godzina przerwy i idę do Łazienek. Kurcze, mieszkam w fajnym miejscu :).

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 maja 2016, 12:29
sobota - 4 klotnie reczne syna z jego ojcem
a dopiero poludnie
outsider

Sortuj wg