Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 kwi 2016, 19:45
Heloł z wieczorka!!!

Czy zadziwię wszystkich mówiąc , że zalegam z kubasem herbaty w łapce? :smile:
Też podrzemałam ( ja już kcę znów się wysypiać! :why: ), zrobiłam dobry prosty obiadek i teraz poczytam tutoriale.

Stracona100, Brawo Ty!!!! I nawet na szoppingu kosmetycznym byłaś! :great: Ja czekam na promocję "oczną"- muszę kupić cienie i eyeliner.

platek rozy, Ty jak zwykle zrobisz super zakupki ciuszkowe!
Pogoda mnie rozwala, jak mówisz, chyba starość... :bezradny:

Lusesita Dolores, Boszsz po co go oglądałaś... :hide:

Purpurowy, rolosz, Chłopaki widzę w formie! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 21 kwi 2016, 19:47
kosmostrada, chciałam sie z nim pożegnać.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2016, 19:47
Stracona100, Factory dobre sa :) Mialam kiedys i bylam zadowolona . I z tuszu do rzes tez . Mialam taki Dramatic look , rzesy po nim jak marzenie . :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2016, 19:50
Lusesita Dolores, to ja bym trupem padla jako nastepna :roll: :pirate:

kosmostrada, ano zadowolonam z zakupow ale to tak znienacka dzis wejszlam bo szlam z Biedry a ze przechodze kolo Cuszkow i widze Wszystko po 3 zl - totalna wyprzedaz to zajszlam i voila , mam sweterki. Tym razem w cycach sie zmiescilam :lol: :comone:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 kwi 2016, 20:02
kosmostrada, out of sight, out of mind. W ostatnich miesiącach ja też jebitnie nie miałam czasu nawet na zaplanowanie JEDNEGO wieczoru bez "k.., muszę jutro do pracy", "k..., muszę się uczyć", "k..., mam gorączkę", także przysięgam, że nie marzyłam o wyjściu, raczej wolałam, żeby się odwlekło, aż będę w lepszym stanie psychicznym i bardziej ogarnięta życiowo.

No nic, wysłałam krótki sms w celu dowiedzenia się, co z jego zajęciami. Odpisał, że zabawne, że pytam, bo od miesiąca czeka na papiery z Urzędu Miasta. (Zajęcia są dofinansowane z zewnątrz).
Wsłuchałam się w swoje serduszko, nie miało nic więcej do powiedzenia, więc na jednym esie poprzestałam. :bezradny:

rolosz, do napisania scenariusza musiałabym zgłębić biografię, nawet poznać rodzinę głównej bohaterki, przeczytać jej listy, przejrzeć pracę. Kupa roboty i konieczność współpracy z angielskim środowiskiem akademickim.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Stracona100 21 kwi 2016, 20:06
Tak Kosmostrado dziś miałam dobry dzień :smile: Na promocję "oczną" też się wybieram, tylko nie wiem, czy nie zapomnę :lol:
Płatku tak, to niezła firma - ten puder miałam już wcześniej.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2016, 20:11
Stracona100, rozpiske dawalam kilka stron wczesniej co w jaki czas na promocji :D tylko ja sama mam za malo czasu ostatnio i Rosska nie po drodze :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Stracona100 21 kwi 2016, 20:17
Tak, wiem palatku i tylko dzięki temu dziś zaszłam do Roska (miałam po drodze) :lol: Ale z moją pamięcią słabo, więc może mi umknąć co nieco.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2016, 20:18
Doszlam do wniosku ze bedzie mi brakowalo mojej grupy z warsztatow --- Ani , Pana Piotra i Mariusza . :bezradny: :bezradny: Pani K tez :bezradny: :bezradny: tyle z nia przeszlam ale w sumie ja lubie .Jako jedyna mam do niej numer prywatny.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2016, 20:19
Stracona100, ja wlasnie mam teraz z upelnie nie po drodze .... ale po linery polece ., :mhm:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 kwi 2016, 20:43
cyklopka, Bo prawda taka, że żeby z kimś być , to trzeba się na to otworzyć, czyli stworzyć przestrzeń na to w swoim życiu. I psychiczną i czasową. Bez tego otwarcia moim zdaniem nie ma szansy na relację, a tym bardziej związek.
No heloł, a gdzie dzisiejsza rozpiska z odliczaniem? ;)

Nie mogę się skupić na tutorialach, bo młody ćwiczy jakieś agresywne riffy. :roll: Zaraz mi głowa pęknie... ja nie wiem, czy ten wieczny hałas nie przykłada się do moich problemów. Ja chcę ciszy!!!! A przecież cieszę się z jego pasji i zapału. No i masz, jak to rozwiązać...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 kwi 2016, 21:06
kosmostrada, prawda jest taka, że podoba mi się on, bo całkiem ciacho i ja na prawdę niskich blondynów x1000 niż wysokich brunetów, ale otworzyć się całkiem nie umiem, dlatego liczyłam, że zdążymy się jeszcze troszkę poznać na stopie koleżeńskiej. A teraz jako, że czuję się przegrywem i osobą nielubianą w naszym wspólnym miejscu pracy, to tym bardziej się wycofuję.

A dzisiaj mi się śnił zupełnie nieznajomy facet i zupełnie nie w moim typie :shock: a bardzo byliśmy w tym śnie szczęśliwi z powodu przebywania ze sobą :shock:

Kod: Zaznacz cały
ok. 32 dni roboczych
ok. 148 arkuszy naklejek
26 wersów "Mariany" nauczonych (dzieci pytały co mam na kartce - dużo trudnych słów po angielsku!)

Dobra, poradźcie:
Chciałam popróbować coś z konturowaniem, na codzień ewentualnie pućki wymodelować, opcjonalnie do przebrań
ale nie mogą to być bronzery, bo ja nie wychodzę z piwnicy na słońce i nie podjęłam decyzji, czy się opalić w tym roku
w sephorze jest promocja jak się przyniesie stary kosmetyk
teraz są najmodniejsze elektryczne błękity, czyli można naciapać na oko jaskrawego niebieskiego w dowolnej postaci
w domu mam tylko starą kredkę
Zwyczajnie nie wiem, co se kupić :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 kwi 2016, 21:17
platek rozy trafiłaś w samo sedno. Jak wytłumaczyć swojemu móżdżkowi, że coś tam się jednak umie i potrafi :bezradny: Ciężka sprawa.

mirunia ja też wcześniej jak brałem proszki to przez jakieś 1,5 roku, tyle tylko że wcześniej to była sertralina. W tym tygodniu czuję się inaczej, lepiej. Ostatnie dwa dni napawają mnie optymizmem, chociaż wiem, że pewnie przyjdą i trudniejsze chwile, które będzie trzeba przetrwać.

kosmostrada Młody gra na gitarze elektrycznej? Jak możesz myśleć o tych pięknych dźwiękach w kategorii hałasu? ;)

cyklopka 10 lat nie wystarczy? ;) Widzę w Tobie taką reporterską smykałkę do poszukiwań i prowadzenia rozmów. To ekscytujące, mieć taki temat i oddać mu się w pełni - poszukiwać, drążyć, rozmawiać, a potem wszystko to zespolić i stworzyć ponadczasowe dzieło ;) Ja miałbym dużo prostsze zadanie, bo Bronek zostawił po sobie całkiem obszerny i bardzo intymny dziennik, który można po prostu wypożyczyć w bibliotece.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 kwi 2016, 21:29
rolosz, kiedyś serwis muzyczny chciał mnie zaprząc do wywiadów i poległam.

Będę grać w totolotka, żeby mieć niezależny budżet. Jak puknę w kumulację zwijam d*pę do Kanady, robię ekranizację jednej książki w międzynarodowej obsadzie, potem odbieram Oskara, lecę do Anglii, kręcę tę biografię, potem kolejne filmy, kupuję prywatną wyspę i latam na gale w butach od Louis Vuitton.

Ej, ale nie mam manii? :cry: Łezka mi poleciała ze wzruszenia :cry:

W sumie lepsza lekka mania, niż nie, bo wtedy mnie nie dotyka, co o mnie, do mnie i koło mnie w pracy gadają :silence:
I Miss Forum

Sortuj wg