Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 21 sty 2014, 11:07
platek rozy, jakbym go wydalała jako szczeniaka to by roku nie przeżył bo to piesek specjalnej troski. W dzieciństwie miał udar cieplny i cały czas trzeba o niego dbać by się nie przegrzał. Jakby ktoś go uwiązał przy budzie to by nie przeżył. Nie mogę nawet o tym myśleć :why:
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 sty 2014, 11:44
:papa:
kasiątko, mojej mamy pies tez nerwicowiec :) tez biedak zawsze jak sie bawi z drugim psem ktos, to on sie czuje odrzucony i wtedy idzie, bierze swoja poduszke do pyska i tak lezy i ją ssie :) i troche obrazony jest wtedy.

-- 21 sty 2014, 10:45 --

hania33, mnie depresja meczyla caly poprzedni tydzien, po prostu taka bylam ciagle zmeczona, zero motywacji, potem jakos przeszlo w weekend. Teraz u mnie tez deszcze, spac sie chce jak nie wiem, zmeczona tez ejstem, ale troche tak inaczej, w inny sposob - mniej depresyjny jednak.

-- 21 sty 2014, 10:46 --

platek rozy, kurde wspolczuje :-/ ja jak mam migrene to mam ochote walic glowa w sciane...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 21 sty 2014, 11:48
kasiątko, biadaczek :( mial szczesciez e trafil do Ciebie:))))

nerwa, :**** hey , ja juz dzis mam dosc , wzialem vicebrol i tablete silna na bol i troche zaczyna przechodzic ale watpie zeby przeeszdl calkiem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 21 sty 2014, 11:57
nerwa, hehe

platek rozy, on się u mnie urodził. Suczkę przygarnęłam szczenną. Tak jest Zgrywus i Pętelka. Zgrywus miał zostać, a Pętelki nie udało się wydać, ale się cieszę teraz.
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 sty 2014, 12:00
Ja taka zmeczona sie czuje, do pracy musze isc, ale tak nie mam sily, ze siedze jeszcze w domu... Wczoraj wieczorem wrocilam taka zmeczona, ze mowie Wam, ledwo sie na nogach trzymalam, nie wiem sumie dlaczego :)
Dzisiaj mam spotkanie na 14:00, wiec musze byc, ale jutro chyba robie sobie wolne, bo jak słowo daje - nie mam sił !
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 21 sty 2014, 12:12
No to poszlam , jak wyrznelam na schodach to szkoda slow, jedna szklanka na dworze ., :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Aluś 21 sty 2014, 12:13
Siemak Ludzie :)
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 21 sty 2014, 12:13
Aluś, Hey Alus :))))

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Aluś 21 sty 2014, 12:15
platek rozy, co slychać ciekawego? :)
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 21 sty 2014, 12:16
Aluś, wybralam sie do sklepu i papiery zaniesc lekarce i nie wyszlam nawet przed blok bo zaliczylam wywrotke ---tak slisko. Wiec siedze , czekam do maja az sie ociepli :mrgreen: :mrgreen: a co u Ciebie?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Aluś 21 sty 2014, 12:21
w pracy brak prądu dlatego jestem w domu :) piję kawkę i słucham przyjemnej muzyki :P na taką pogodę najlepsze nakładki z kolcami :D 100 % przyczepności
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 21 sty 2014, 12:22
Obdzwoniłam bo muszę skołować recke i ksero kartoteki też wynik testu osobowości. Jeszcze muszę zadzwonić do mojej lekarki, ale to po 14. Tak to załatwiam pomyślnie.
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 21 sty 2014, 12:24
Aluś, a co sluchasz? chyba tak musze buty korki kupic :D

kasiątko, utluklam zadek :why:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 21 sty 2014, 12:25
platek rozy, ja się wczoraj wyłożyłam a w głowie myśli że jak gruchnęłam to wstrząsu mózgu dostałam :mrgreen:
Anna Maria

Sortuj wg