Zamykasz oczy i....

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zamykasz oczy i....

przez mjp 22 sty 2011, 01:55
No właśnie, co chciałabyś/chciałbyś żeby się potem stało? Napisz, a nuż się tak stanie, a może chociaż przyśni, to zawsze coś...

Ja chciałbym po zamknięciu oczu zasnąć. Spać długo i spokojnie. Potem się obudzić i pierwsze co zobaczyć to uśmiech bliskiej mi osoby, przytulić się. Wyjść z łóżka i spotkać wszystkich tych ważnych ludzi. Ci, którzy umarli, ci od których dzielą teraz kilometry, ci od których dzieli dystans spowodowany nieporozumieniami, wycofywaniem - wszyscy mnie rozumieją i się uśmiechają, akceptują. Na zewnątrz świeci słońce, powietrze pachnie tak jak latem po burzy, ptaszki ćwierkają, sielanka. Ja jestem sobą, czuję się silny, nie ma głupich myśli, nie ma problemów.

Mogę posiedzieć znowu z Tatą, porozmawiać szczerze z Mamą. Mogę wreszcie wszystkim wytłumaczyć "dlaczego". Posiedzieć jak za dawnych lat na boisku z H. Zapytać co u P. Uściskać i pomóc M. Być szczerym z B. Spojrzeć w te oczy M2. i powiedzieć, co powiedzieć zawsze chciałem. Mieć tych wszystkich ludzi koło siebie. Nie mieć tajemnic, żadnych "jenabych" tajemnic.

Może się coś ziści, a może chociaż przyśni...

Pozdrawiam sentymentalistów.
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Re: Zamykasz oczy i....

przez pajak 22 sty 2011, 02:05
Chciałbym po zamknięciu oczu poczuć wreszcie spokój, być pewny że gdy je otworze będzie już tylko dobrze ...
Obrazek

przez buka 22 sty 2011, 02:22
a jak otworze oczy to zobacze taka wielka mega jebitną rakiete do której wsiąde i polece /cenzura/ wie gdzie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 22 sty 2011, 04:43
I będą bliskie mi osoby.

Sortuj wg