Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamykasz oczy i....


mjp

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, co chciałabyś/chciałbyś żeby się potem stało? Napisz, a nuż się tak stanie, a może chociaż przyśni, to zawsze coś...

 

Ja chciałbym po zamknięciu oczu zasnąć. Spać długo i spokojnie. Potem się obudzić i pierwsze co zobaczyć to uśmiech bliskiej mi osoby, przytulić się. Wyjść z łóżka i spotkać wszystkich tych ważnych ludzi. Ci, którzy umarli, ci od których dzielą teraz kilometry, ci od których dzieli dystans spowodowany nieporozumieniami, wycofywaniem - wszyscy mnie rozumieją i się uśmiechają, akceptują. Na zewnątrz świeci słońce, powietrze pachnie tak jak latem po burzy, ptaszki ćwierkają, sielanka. Ja jestem sobą, czuję się silny, nie ma głupich myśli, nie ma problemów.

 

Mogę posiedzieć znowu z Tatą, porozmawiać szczerze z Mamą. Mogę wreszcie wszystkim wytłumaczyć "dlaczego". Posiedzieć jak za dawnych lat na boisku z H. Zapytać co u P. Uściskać i pomóc M. Być szczerym z B. Spojrzeć w te oczy M2. i powiedzieć, co powiedzieć zawsze chciałem. Mieć tych wszystkich ludzi koło siebie. Nie mieć tajemnic, żadnych "jenabych" tajemnic.

 

Może się coś ziści, a może chociaż przyśni...

 

Pozdrawiam sentymentalistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×