sprawy damsko - męskie..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: sprawy damsko - męskie..

przez Janek66 27 paź 2010, 17:35
Panna_Modliszka napisał(a):A instynkt upoważnia do wyłączania myślenia w głowie tej na górze? Nie.

Glowa - ta na gorze ;) - moze kontrolowac instynkt.

Jezeli czlowiek jest spelniony w zwiazku,nie popatrzy na nikogo innego.

Napisalem o innej sytuacji.

[Dodane po edycji:]

Panna_Modliszka napisał(a):Możliwe. Ja swojego faceta wymęczę tak, że nie będzie miał nawet siły spojrzeć na inną, a co dopiero tak pomyśleć :twisted: :mrgreen:

I o to wlasnie chodzi :great:
Janek66

przez Mantis 27 paź 2010, 17:37
PhilosophyOfLife napisał(a):Mantis, nic tylko temat ciagnac :mrgreen: norma hmm 18-20cm :mrgreen:

...
Coś mi się wydaje że w tym układzie większość twoich seksualnych partnerów jest bardzo radośnie wyimaginowana :)

przez Janek66 27 paź 2010, 17:38
Mantis napisał(a):
PhilosophyOfLife napisał(a):Mantis, nic tylko temat ciagnac :mrgreen: norma hmm 18-20cm :mrgreen:

...
Coś mi się wydaje że w tym układzie większość twoich seksualnych partnerów jest bardzo radośnie wyimaginowana :)

W tym celu trzeba wykonac pomiar :mrgreen:
Janek66

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mantis 27 paź 2010, 17:41
Panna_Modliszka napisał(a):Możliwe. Ja swojego faceta wymęczę tak, że nie będzie miał nawet siły spojrzeć na inną, a co dopiero tak pomyśleć :twisted: :mrgreen:

:shock:
...
<rumieni się>
Dobra z ciebie kobieta.

przez Misiek_NL 27 paź 2010, 17:45

Skarb Kobieta z Ciebie... Panna_Modliszka, :great: :great: :great:
Misiek_NL

przez Janek66 27 paź 2010, 18:10
Panna_Modliszka napisał(a):niemądry, nie. Miałam na myśli wymęczenie w różnych miejscach i na różne sposoby i nie będzie to miało nic wspólnego z praniem, gotowaniem czy sprzątaniem :twisted:
Sama, czysta przyjemność ;)

Kobieta - marzenie :smile:
Janek66

przez Mantis 27 paź 2010, 18:15
Ok chłopaki, to może jeszcze jakiś ołtarzyk zbudujemy od razu co :P ?
A tak schodząc z tematu modliszki i jej poczucia misji.
Najseksowniejsza cecha mężczyzny?

przez Gods Top 10 27 paź 2010, 18:20
Janek66 napisał(a):Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?
Moje postrzeganie urody kobiet jest raczej nietypowe, bo bliskie powiedzonku "piękne kobiety wcale nie muszą być ładne". Tak więc na Twoje pytanie moja odpowiedź brzmiałaby: żadna z przedstawionych myśli.

Janek66 napisał(a):Jak?
Przedluzenie penisa?
Wstawienie nowych jader?
Nie slyszalem o takich przypadkach.
Ale-moze Ty znasz ?
Osobiście nie znam. Za to wiem, że męskie narządy płciowe rozwijają się najbardziej w okresie dojrzewania dzięki wysokiemu wydzielaniu hormonów. A skoro to nie nastąpiło w tym okresie, to stosuje się leczenie hormonalne. Podobnie z niezstępowaniem (lub cofaniem się) jąder do moszny, przed okresem dojrzewania stosuje się kurację hormonalną, a czasem zabieg chirurgiczny.
Podobna sprawa jest z rozwojem kobiecych narządów rodnych (w czasie dojrzewania), z tym że dodatkowo w czasie ciąży wydzielanie progesteronu również powoduje "finalny" rozwój narządów rodnych i w tym czasie może nastąpić "nadgonienie" zapóźnień tego rozwoju.

GreenGo napisał(a):A mi się wydaje, że takie myśli tak czy owak się pojawią, co najwyżej facet może udawać, że ich nie ma. Wszystko zależy od poziomu libido.
Nie trzeba udawać, że takich myśli nie ma. Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Krzysiek1234 27 paź 2010, 18:34
Mantis napisał(a):Najseksowniejsza cecha mężczyzny?

Jak puszcza pawia :105:

przez GreenGo 27 paź 2010, 19:24
Nie trzeba udawać, że takich myśli nie ma. Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka.
No i właśnie o to mi chodziło.
Jak puszcza pawia
Nooo, mmmm :D
GreenGo

przez Krzysiek1234 27 paź 2010, 20:34
Pytanie, czy raczej ankieta do kobiet:

Czy związałabyś się z bezrobotnym mężczyzną na garnuszku rodziców, bez perspektyw na znalezienie pracy?

przez Nodame 27 paź 2010, 20:36
Tak.
Zrobiłabym też wszystko by pomóc mu stanąć na nogi.
Nodame

przez paradoksy 27 paź 2010, 20:39
Krzysiek1234 napisał(a):Pytanie, czy raczej ankieta do kobiet:

Czy związałabyś się z bezrobotnym mężczyzną na garnuszku rodziców, bez perspektyw na znalezienie pracy?

obecnie nie, bo potrzebuję stabilizacji.
paradoksy

przez Janek66 27 paź 2010, 20:42
God's Top 10 napisał(a):
Janek66 napisał(a):Kiedy widzisz ladna kobiete - myslisz: piekny obrazek,czy tez: chetnie bym z nia spedzil noc?
Moje postrzeganie urody kobiet jest raczej nietypowe, bo bliskie powiedzonku "piękne kobiety wcale nie muszą być ładne". Tak więc na Twoje pytanie moja odpowiedź brzmiałaby: żadna z przedstawionych myśli.

Janek66 napisał(a):Jak?
Przedluzenie penisa?
Wstawienie nowych jader?
Nie slyszalem o takich przypadkach.
Ale-moze Ty znasz ?
Osobiście nie znam. Za to wiem, że męskie narządy płciowe rozwijają się najbardziej w okresie dojrzewania dzięki wysokiemu wydzielaniu hormonów. A skoro to nie nastąpiło w tym okresie, to stosuje się leczenie hormonalne. Podobnie z niezstępowaniem (lub cofaniem się) jąder do moszny, przed okresem dojrzewania stosuje się kurację hormonalną, a czasem zabieg chirurgiczny.
Podobna sprawa jest z rozwojem kobiecych narządów rodnych (w czasie dojrzewania), z tym że dodatkowo w czasie ciąży wydzielanie progesteronu również powoduje "finalny" rozwój narządów rodnych i w tym czasie może nastąpić "nadgonienie" zapóźnień tego rozwoju.

GreenGo napisał(a):A mi się wydaje, że takie myśli tak czy owak się pojawią, co najwyżej facet może udawać, że ich nie ma. Wszystko zależy od poziomu libido.
Nie trzeba udawać, że takich myśli nie ma. Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka. ;)

Odpowiedzi malo konkretne i nieprecyzyjne.Liczylem na cos w rodzaju moich .
TRudno.
Co do tego:
Można po prostu czuć się na tyle spełnionym w związku, że żadna kobieta nie będzie kusiła bardziej niż własna wybranka.

Jest to koniecznosc,jesli zwiazek ma istniec.
Zgadzam sie oczywiscie.

EOT.
Janek66

Sortuj wg