Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez lucy1979 03 maja 2014, 18:37
Hitachi,

Strasznie młodziutka jeszcze jesteś chyba, masz idealistyczne podejście do miłości. Nie bierz poważnie tego co chłopcy wypisują czy tez wygadują dziewczynom. Ten co tak po Tobie pojechał to musi byś jakiś chamowaty gnojek, bo jak można obrazić dziewczynkę, której się nie zna. A potem spróbował zmanipulować Cie w drugą stronę pisząc, że Cie przytuli, flirtując. Dla niego to zapewnie nic nie znaczyło, taki ma styl podrywania i zapewni robi takie szczeniackie podchody z wieloma laskami.
A Tobie az się przyśnił, co znaczy, że jesteś o krok od zakochania. On to odczuwa calkiem inaczej uwierz,
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez khaleesi 03 maja 2014, 18:40
lucy1979 napisał(a):Hitachi,

Strasznie młodziutka jeszcze jesteś chyba, masz idealistyczne podejście do miłości. Nie bierz poważnie tego co chłopcy wypisują czy tez wygadują dziewczynom. Ten co tak po Tobie pojechał to musi byś jakiś chamowaty gnojek, bo jak można obrazić dziewczynkę, której się nie zna. A potem spróbował zmanipulować Cie w drugą stronę pisząc, że Cie przytuli, flirtując. Dla niego to zapewnie nic nie znaczyło, taki ma styl podrywania i zapewni robi takie szczeniackie podchody z wieloma laskami.
A Tobie az się przyśnił, co znaczy, że jesteś o krok od zakochania. On to odczuwa calkiem inaczej uwierz,

Taki wstrętni manipulanci no tylko im jaja obciąć i posolić.
Raczej na pewno podrywa w ten sposób nie tylko jedną laskę.
Skąd się biorą tacy palanci desperaci?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez lucy1979 03 maja 2014, 18:43
Khaleesi , faceci tacy już są :mrgreen:
To nie ich wina to testosteron :mrgreen:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hitachi 03 maja 2014, 18:46
lucy1979 a żebym to ja była taka młodziutka... Nie chciałam swojego wieku pisać bo wiem że to wywoła zaskoczenia i mogą paść komentarze odnośnie mojej niedojrzałości. Ale... 24lata. A czy on jest chamowaty to nie do końca. Powiedziałabym, że jest do bólu szczery i ostry, i ma chyba jakieś umiejętności psychologizowania. On mi powiedział prawdę, bo właśnie to co tu widać jak piszę, że jestem dziecinna, ale tak to wyraził, powiedział o mnie rzeczy które podejrzewa tak czytając po moich wpisach, odnośnie mego charakteru osoby, ale wyraził to w bardzo ostry i krytyczny sposób, jednak trafił w sedno. Raz nie trafił do końca bo powiedział, że nikt mną nie wykazuje mną zainteresowania tak samo w "nołlajfie" ani w realu, ale naprawdę takie przykre rzeczy mówił... On jest dojrzały, jego sposób pisania jest bardzo dojrzały, no i inteligentny, nie wiem czy jego ostrość można nazwać chamstwem, ale nie jest to typ takiego mało inteligentnego "buraka". Ciekawi mnie czemu zapytał czemu jestem "w otartym związku". Boże teraz spalę się ze wstydu bo się przyznałam do wieku hahahahahaha

przez khaleesi 03 maja 2014, 18:54
lucy1979, mój na szczęscie taki nie jest. W głowie się nie mieści każdej wciskać te same kity i nagadywać na poprzedniczki potem jakie to one złe i niedobre. Hitachi, nie odpisuj nawet temu palantowi chamowi jak zagada[dobra rad]a nie mysl nawet o spotkaniu z nim
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Hitachi 03 maja 2014, 18:56
Eh... czy taki palant. Przecież on powiedział mi tylko prawdę. Na pewno sami widzicie jaka jestem, mój wiek mentalny jest niższy niż moja metryczka wskazuje. Przecież on miał rację. Po prostu jest dojrzały i go irytują ludzie mojego pokroju. Ale jak zaczęliśmy pisać i się otwierać na siebie to złagodniał wobec mnie

przez khaleesi 03 maja 2014, 18:58
Hitachi, złagodniał bo widzi korzyści. Jezu dziewczyno nie bądz naiwna to nie bohater romansideł.
Mistrz Avatara

przez Hitachi 03 maja 2014, 19:01
Ja wiem czy widzi korzyści. Kiedyś w temacie pisał, że nie lubi dziewczyn na tzw. "jedną noc" i że sam się szanuje nie robi tego w ten sposób że raz na jedną noc i do widzenia. Dopiero po iluś tam spotkaniach, z czego wnioskuję, że on traktuje poważnie kobiety.

przez khaleesi 03 maja 2014, 19:02
Hitachi, no bo co miał powiedzieć? To element manipulacji :lol:
Mistrz Avatara

przez Haissem 03 maja 2014, 19:03
:lol:
Haissem

przez macieywwa 03 maja 2014, 19:04
khaleesi napisał(a):lucy1979, mój na szczęscie taki nie jest. W głowie się nie mieści każdej wciskać te same kity i nagadywać na poprzedniczki potem jakie to one złe i niedobre. Hitachi, nie odpisuj nawet temu palantowi chamowi jak zagada[dobra rad]a nie mysl nawet o spotkaniu z nim

Czemu jestes taka na nie, facet nic złego zrobił.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Hitachi 03 maja 2014, 19:05
Ale on nie mówił mi tego przez maila tylko na forum w temacie, i jeszcze uzasadniał dlaczego tak uważa, ostro dyskutował, wg mnie on na serio nie lubi kobiet na jedną noc
Ostatnio edytowano 03 maja 2014, 19:06 przez Hitachi, łącznie edytowano 1 raz

przez khaleesi 03 maja 2014, 19:05
Haissem, ech ja jestem naiwna też ale nie aż tak :lol: mam intuicje jeśli chodzi o ludzi a tu ewidetnie facecik chce zbałamucić Hitachi, grając oschłego i ostrego a następnie, że rzekomo mieknie dzieki niej. Boże
Mistrz Avatara

przez Hitachi 03 maja 2014, 19:09
No jak grał tego oschłego to wtedy raczej jeszcze nie miał zamiaru zbałamucenia mnie :P Raczej wyśmianie :P

Sortuj wg