Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 04 sie 2012, 00:29
"jestem samotny,bo jestem markotny".
Ostatnio edytowano 04 sie 2012, 00:29 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez *Wiola* 04 sie 2012, 00:29
Seraphim, Jesteś niepoprawny :P ;)
Moderator

przez Pitu 04 sie 2012, 00:31
*Wiola* napisał(a):wykończony, A ja widzę dwóch gości , użalających się nad sobą, piszących jakie to kobiety są złe, bo oni tacy wspaniali a one nie doceniają.

Ja nie mam sobię nic do zarzucenia , w porównaniu do czego była zdolna moja była , perfidnie Mnie okłamała , napisała Mi sms-a miesią przed ślubem że Ona chce świeżości, kogos poznac nie wiem, Jakie kobiety tak robią ? widzisz do czego kobiety są zdolne. Jednego dnia rozmawiamy o planach na przyszłośc a drugiego pisze smska. Blizna na całe życie.

-- 04 sie 2012, 00:35 --

Seraphim napisał(a):myślę że najodpowiedniejszą nazwą tematu byłoby: "jestem samotny, bo jestem do dupy"

Załóż swoj , chętnie popiszę.
Pitu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Seraphim 04 sie 2012, 00:39
Pitu napisał(a):
*Wiola* napisał(a):wykończony, A ja widzę dwóch gości , użalających się nad sobą, piszących jakie to kobiety są złe, bo oni tacy wspaniali a one nie doceniają.

Ja nie mam sobię nic do zarzucenia , w porównaniu do czego była zdolna moja była , perfidnie Mnie okłamała , napisała Mi sms-a miesią przed ślubem że Ona chce świeżości, kogos poznac nie wiem, Jakie kobiety tak robią ? widzisz do czego kobiety są zdolne. Jednego dnia rozmawiamy o planach na przyszłośc a drugiego pisze smska. Blizna na całe życie.

o maj gad! na ziemi żyje ok 7 miliardów ludzi, połowa to kobiety, czyli ok. 3,5 miliarda osób chce świeżości. W jaką stronę ten świat zmierza, Kasiu Tusk, jak żyć, jak?

przez agusiaww 04 sie 2012, 00:39
Pitu, to pytanie jaka Ty kobiete zapoznales? Ze taka niedojrzala, moze stawiaj nastepnym razem na cechy wewnetrzne a nie zewnetrzne.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Pitu 04 sie 2012, 00:49
agusiaww napisał(a):Pitu, to pytanie jaka Ty kobiete zapoznales? Ze taka niedojrzala, moze stawiaj nastepnym razem na cechy wewnetrzne a nie zewnetrzne.

agusiaww , Co z tego ,że była dojrzała , miała fajny charakter i była ładna , w tym przypadku to nie maiło znaczenia.
Pitu

przez *Wiola* 04 sie 2012, 00:52
Pitu, Dojrzała kobieta zrywająca zaręczyny smsem? :shock:
Moderator

przez Candy14 04 sie 2012, 00:55
W tym wątku zamiast jakiegoś wsparcia dla Pitu albo bonusa

A dla Ciebie zalozenie koleczka wzajemnych zali byloby wsparciem ? Czy nie lepiej pokazac co robia zle?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pitu 04 sie 2012, 01:03
*Wiola* napisał(a):Pitu, Dojrzała kobieta zrywająca zaręczyny smsem? :shock:

masz rację , doszedłem do wniosku ,że chciała zrobić karierę fotomodelki , patrząc na jej obecne zdjęcia.
Pitu

przez depresyjny86 04 sie 2012, 01:19
chciała zrobić karierę fotomodelki

Aż mi się przypomniała pewna dawna użytkowniczka tego forum.... :mrgreen:
:)

przez Guzik 04 sie 2012, 07:58
człowiek nerwica napisał(a):"jestem samotny,bo jestem markotny".

buhahaha :D

przez Bonus 04 sie 2012, 09:47
Właśnie wnętrze kobiety liczy się bardziej, niż tylko sam wygląd piękny. Jak ktoś zwraca uwagę tylko na sam wygląd i tym się kieruję, to na tym może źle wyjść. Kobiety rzeczywiśćie są zmienne i to każdego dnia, ponieważ dziś jest miła i się uśmiecha, a następnego dnia jest nieprzyjemna i złośliwa. Kobiet nie da się do końca wyczuć.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Ferdynand k 04 sie 2012, 09:53

No to przetłumacz Pitu i Bonusowi co mają w sobie zmienić.

-- 04 sie 2012, 10:01 --

Pitu po prostu przyciągasz egoistki dając im wszystko na tacy one to wykorzystują i mają cię potem gdzieś.
Zrozumiem wszystko, ale nie robienie jaj sobie z tych dwóch po prostu są niedoświadczeni i nie wiedzą jak się zachować jak mu coś poradzicie
i pomożecie to się ogarną i przestaną użalać się nad sobą.
Naczelny Użyszkodnik

przez Bonus 04 sie 2012, 10:08
Nie wiem, co mam tu jeszcze napisać wam? Po prostu ja nigdy nic złego kobietom nie zrobiłem, a mimo to i tak mnie olewały. Muszę być chyba bogaty, mieć fajne życie, zapewnioną przyszłość, żeby w końcy zaczeły się mną interesować? Bo nie oszukujmy się, ale teraz trzeba coś posiadać, coś mieć, żeby kobiety to zauważyły i zaintereoswały się kimś takim? Chociaż i tak byłoby to oparte na fałszyźmie i kłamstwie, z uwagi na posiadanie pieniędzy, innych wartośćiowych rzeczy. Bo jeśli kobiety u faceta zwracają uwagę w pierwszej kolejnośći na jego stan konta, na dobre warunki życiowe, na wygodne życie i dzięki temu interesują się takim facetem, to uważam to za materializm ze strony kobiet lub na chęć wygodnego życia. Gdyby facet tego wszystkiego nie miał i byłby biedakiem skończonym, najprawdopodobniej żadna kobieta nie zainteresowałaby się takim facetem. Przecież może być tak (a często tak jest) że takie kobiety lecą tylko na wygodne życie, a faceta mają głęboko gdzieś...One mogą udawać przed nim normalną i miłą, ale to tylko pozory, ponieważ one i tak mają cel, aby wykorzystać, oszukać faceta i dązą do tego celu. Są kobiety nieugięte i jak czegoś chcą, to tak zrobią. Ja też twierdzę, że jest bardzo wiele dobrych kobiet i wierzę w te kobiety, ale to jest kwestia charakteru. Kobiety zawsze trzeba szanować, ale są takie, które na to nie zasługują, bo one na pewno nie szanowałyby.

-- 04 sie 2012, 09:13 --

Ja się nad sobą nie użalam, drogi przyjacielu? Nawet nie czuję w sobie żadnego użalania się, a tylko w sposób normalny opisuję różne sytuację z życia. Dla mnie to jest różnica między "użalaniem się", a opisywaniem konkretnych sytuacji życiowych. No ale to może być mylone przez ludzi, ponieważ podobnie to może wygladać?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg