rodzice

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

rodzice

przez radekkk 12 cze 2011, 17:12
nie mogłem, jak się buntowałem to ojciec pijany przychodziłi robił mi awantury. Bałem się go. On już miał tak zakodowane w swoim móżdżku , że tak będzie lepiej

rodzice

przez linka 12 cze 2011, 17:14
No tak ale kto ci kazał pracować w swoim zawodzie? Rynek pracy jest ogromny....... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

rodzice

przez radekkk 12 cze 2011, 17:15
Myślałem nad własną firmą, ale nie mam konkretnego pomysłu. A jak zle trafię to zostanę i bez kasy i bez niczego

-- 12 cze 2011, 17:19 --

nikt mi nie kazał, tylko nie każdy jest taki przebojowy, żeby się wgryść zupełnie w inną branżę ,
ja potrzebuję czegoś stabilnego, z własnym podwórkiem na które nikt niewykwalifikowany mi nie wejdzie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

rodzice

przez linka 12 cze 2011, 17:26
No to podziwiam, bo ja w tym wieku już bym się nie odważyła iść na medycynę 6 lat studiów, staż podyplomowy 1 rok+ egzamin lekarski+ specjalizacja 5 lat...... to 12 lat zanim będzie można otworzyć prywatny gabinet się dorobić...... :shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

rodzice

przez radekkk 12 cze 2011, 17:31
No tak, tylko wydaje mi się że to lepsze niż czekać i się obudzić w wieku 40 lat w tej samej robocie za 1500. A spotkałem już kilku takich kolegów z mojej branży. A po medycynie mogę zarabiać już za 7 lat , wyjechać za granicę , bądz brać dodatkowe dyżury

rodzice

przez essprit 12 cze 2011, 17:49
Jaja jak berety !!!

Jesteś pasożytem i do tego człowiekiem bez wartości !

Uzbierałeś "majątek" - a ojcu wypominasz x par butów, jeansów, hehehehhehe - i jeszcze Ci naprawia auto !

Cytując Ciebie - jesteś chu i to bez kasy.
Obudź się !!! Masz 28 lat .
Ale wiesz co ... nie martw się, zawsze się znajdzie jakaś idiotka, która "poleci" na Ciebie. I będziesz w jej oczach "porządnym facetem" <sic!>.

rodzice

przez linka 12 cze 2011, 17:55
essprit, ostrzegam słownie, nie obrażamy innych użytkowników.......
Przyjaciel forum

rodzice

przez radekkk 12 cze 2011, 18:05
mam 28 lat ... i co nie mogę iść na studia? zabronisz mi? hehe ... zarobiłem sobie to mogę sobie iść np. zamiast mieszkanie kupić ... proste. Co będzie lepszą inwestycją pokaże przyszłość.
Co do wypominania się nie odzywaj bo nie znasz ani mnie , ani mojego ojca ani historii mojego życia.
Jesteś typem pieniacza , który lubi się wtrącać w nieswoje sprawy , i kiedyś dostaniesz za to po pysku ... sam zobaczysz

rodzice

przez essprit 12 cze 2011, 19:59
Kobiety bijesz ?

Sam pisząc pokazałeś SWOJĄ postawę pieniacza.
I najlepsze jest w tym, ze nawet tego nie widzisz.
Masz pieniądze na koncie - na studia czy mieszkanie (nie ważne jaki cel, ale można założyć że znaczną kwotę) - a masz jeszcze TUPET wygadywać rodzicom że mają to czy tamto, że pies je taki a nie inny posiłek. Baaa ... masz pieniądze, a ŻĄDASZ od starych rodziców ŻEBY CIEBIE UTRZYMYWALI !! I pisze to DOROSŁY MĘŻCZYZNA !!!

Nie bronię ci iść na studia, gdzie to ujrzałeś ?

Piszesz na forum ogólnodostępnym więc musisz się liczyć, że nie będę przyklaskiwać patologicznemu myśleniu. A do takiego mojego zdania, nie muszę znać twojej historii życia.

Chcesz sensownej rady ?
Idź sobie na terapię - to profesjonalista pomoże Ci zrozumieć to, czego nijak nie łapiesz. A i może zmienić.

rodzice

przez radekkk 12 cze 2011, 20:37
Nie bije kobiet, mylałem, że jesteś facetem:)

rodzice

przez linka 13 cze 2011, 09:41
Masz pieniądze na koncie - na studia czy mieszkanie (nie ważne jaki cel, ale można założyć że znaczną kwotę) - a masz jeszcze TUPET wygadywać rodzicom że mają to czy tamto, że pies je taki a nie inny posiłek. Baaa ... masz pieniądze, a ŻĄDASZ od starych rodziców ŻEBY CIEBIE UTRZYMYWALI !! I pisze to DOROSŁY MĘŻCZYZNA !!!

Nooo jest to dla mnie także co najmniej dziwne.......
Przyjaciel forum

rodzice

przez depresyjny86 13 cze 2011, 11:36
Nie oceniajmy noo......
:)

Sortuj wg