Da się zakochać drugi raz??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Da się zakochać drugi raz??

przez Loca 22 lis 2009, 23:19
Byłam jakiś czas w paroletnim związku, który rozpad się...przez monotonność, nie dogadanie się, ja chciałam stabilności, on przeciwnie...no i nastąpił koniec.
Los tak chciał, że nasze losy się spotkały po paru miesiącach, były imprezy, kolacje, spotkania, on stwierdził, że mnie nadal kocha, zrobi wszystko dla mnie, zaczęło mu się w życiu układać, przyjeżdżał, jak się źle czułam...a ja go odpaliłam, bo nic kompletnie nie czułam, stwierdziłam, ze nic z tego nie będzie, miał szansę kiedyś, a teraz już za późno

Nie wierzę w takie nawracane związki...no ale znowu nasze drogi się zetknęły...znowu się pojawił u mnie, jak tylko coś złego się dzieje....no i nie wiem co dalej począć...

Re: Da się zakochać drugi raz??

przez iryss 24 lis 2009, 18:43
Wszystko sie morze zdarzyc jesli tylko wysilimy sie na odrobine fantazji.
Posluchaj swojego serca i zrob dokladnie to co ono ci powie.
Na prawdziwa milosc nigdy nie jest za pozno...
Powodzenia
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez linka 25 lis 2009, 16:00
Ketonal w żelu, Członek Klotsen SS, czy jak tam się do ciebie zwracać....wracaj sobie na o2. do kolegów: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5952868 i dalej planujcie "atake" na to forum :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 25 lis 2009, 19:57
Loca- ja zawsze mówię tak: skoro już raz sie popsuło to nie bez powodu. Piszesz, że nie mogliście sie dogadać, monotonia, on chciał szaleć a Ty chciałaś sie ustatkować- czy on sie zmienił? Jeśli Wasza miłość jest żywa i z obu stron to taki powrót ma sens. Jeśli Ty nie czujesz pewności że to ten jedyny (on wątpie aby miał Cie za jedyną skoro nie chciał sie ustatkować z Tobą) to to nie ma sensu. Wyboru i tak dokonasz sama. Zastanów sie czy go kochasz a on Ciebie, czy on sie zmienił, dlaczego tak naprawdę raz sie nie udało i czy ma sens próbować znów skoro raz próbowałaś i nie wyszło..
magdalenabmw

przez Paranoja 25 lis 2009, 20:04
ja nie chce sie zakochac, nie chce
Paranoja

przez wovacuum 25 lis 2009, 20:54
Loca, osobiscie w to nie wierzè:odgrzewane zwiàzki sà nieswieze :twisted: :twisted: :twisted: ale tak jak radzà kobiety i gimnazjalistki;posluchaj swego serca ;) i rozsàdku powodzenia
wovacuum

przez iryss 25 lis 2009, 21:36
czyli jeszcze niezaliczam sie do grona szanownych kobiet??? :(
licealistka. :D

przez wovacuum 25 lis 2009, 21:47
iryss, to byl zarcik,nie obrazilas siè chyba co? ;) :twisted:

[Dodane po edycji:]

iryss, no wlasnie a co u ciebie? :smile: przypominasz mi trochè mojà corkè..pozdrawiam ;)
wovacuum

przez iryss 25 lis 2009, 22:17
ja sie nigdy nie obrazaam.
ymm a jaka jest twoja corka?
pewnie fajnie miec taka mame!
a chyba jakos leci zaszywam sie ostatnio w kasiazki bylam u lekaza dzis i przepisal mi tabletki uspokajajace. generalnie daje rade. Nie jest latwo ale nikt niemowil ze bedzie wiec niemoge sie skarzyc

przez wovacuum 25 lis 2009, 22:20
iryss, moja corcia kochana i tez w liceum!narzeka na ogrom nauki biedactwo :roll: chyba trochè zboczylysmy z tematu.. ;)

[Dodane po edycji:]

z tabletkami uwazaj tylko w razie koniecznosci,meliskè pij na noc!!pomaga
wovacuum

przez iryss 25 lis 2009, 22:23
tak wiem lekarz mi mowil ale to jakis konowal wiec zamierzam sie delikatnie wdrozyc.
dziekuje bardzo

Sortuj wg