Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie po powrocie domu


WierdFeeling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na połowę wakacji wyjechałem do rodziny w Anglii. Po powrocie dziwnie się czuje. Rzeczy, które robiłem przed wyjazdem nie sprawiają mi takiej przyjemności jak wcześniej. Dodatkowo nowa szkoła, do której idę całkiem sam, mnie strasznie stresuję. Poza granicami polski bawiłem się świetnie, poznawałem akcent, nawyki itd. Teraz jest mi bardzo smutno z powodu rozłąki z rodziną. Widzimy się na żywo raz na rok a teraz mimo to, że zobaczę ich za 4 miesiące i tak chcę mi się płakać, gdy o tym myślę i piszę. Czy to minie po jakimś czasie, bo jest to straszna mordęga! Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, iż Polski jako kraju nie lubię, nie czuje się tutaj zbyt dobrze. Chciałbym wyjechać, ale kiedy? Moi rodzice byliby tu całkowicie sami. Nie chcę ich zostawiać, ale świadomość, że mam zostać w tym kraju do końca życia mnie doprowadza do szału. Jestem dość samotny mam kilku „przyjaciół” ale nie mogę z nimi porozmawiać o wszystkim, bo wiem, że rozpowiedzą wszystkim, z jakimi problemami się borykam. Osoby, której mógłbym powiedzieć wszystko, nie znalazłem więc ze wszystkim jestem sam. Moja siostra w podobnym wieku zapadła w anoreksje. Z charakteru i zachowania jesteśmy dokładnie tacy sami, chociaż z różnicą 15 lat, więc mamy inne hobby itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra w podobnym wieku zapadła w anoreksje. Z charakteru i zachowania jesteśmy dokładnie tacy sami, chociaż z różnicą 15 lat, więc mamy inne hobby itp.

 

Więc, co Ty też musisz mieć jakąś chorobę psychiczną, bo tęsknisz trochę za rodziną i masz rozterki, ze rodziców zostawisz? Chłopie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×