Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez bittersweet 10 sty 2016, 21:44
ego napisał(a):bittersweet, moje problemy nie są sztuczne i w sumie to mi teraz trochę przykro się zrobiło, że tak piszesz :( , a to, że baby oszukują( a to robią) to nawet nie mój problem...
Pewka, robienie oszustwa z używania pomadki to WCALE nie jest sztuczny problem :uklon:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez owsik 10 sty 2016, 21:45
Dark Velvet napisał(a):
bittersweet napisał(a):Dodatkowo z urody płynie dodatkowo mnóstwo innych korzyści, nie tylko w sferze związkowej, po prostu w każdej sferze zycia społecznego ładnych traktuje się lepiej.
A jak ktoś jest tak atrakcyjny, że wzbudza zawiść i w następstwie jest traktowany źle? Albo np. atrakcyjny facet, na którego baby się wkurwiają, bo nie chce się na nie "rzucać" jak ten buhaj rozpłodowy.

Mimo wszystko i tak ma więcej korzyści. Nawet wielu przypadkach w zarobkach widać po pewnym czasie różnice na tym samym stanowisku. To nie są żadne z palca wyssane badania. Atrakcyjny wygląd naprawdę jest atutem.

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 21:49
bittersweet, ale ja nie mam takiego problemu, to znaczy nie jest dla mnie problemem, że to jest oszustwo( bo jest), chyba, że mówimy o pomadce bezbarwnej, to wtedy jest tylko zabieg pielęgnacyjny. ;)
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Druid 10 sty 2016, 21:52
owsik, spoko, /cenzura/, twoje stanowisko znam... tylko beznadziejnie próbuję czasem zagrać na strunie empatii, której chyba nie masz
Druid

Brzydota

przez Masturbow 10 sty 2016, 21:55
to nie oszustwo, tylko pomaganie naturze ego:p przecie nawet jak się brzydka baba pomaluje, to jej to nic albo niewiele pomaga, nie? oszustwem byłoby przyklejanie cudzej mordy przed wyjściem z domu ha
Masturbow

Brzydota

przez owsik 10 sty 2016, 22:00
Dark Velvet napisał(a):owsik, spoko, /cenzura/, twoje stanowisko znam... tylko beznadziejnie próbuję czasem zagrać na strunie empatii, której chyba nie masz

Chyba jednak mam empatie, bo jak na razie to ty nie miałaś jej w stosunku do mojego problemu.

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 22:01
Masturbow, jak jej niewiele czy nic nie pomaga, to po co to robić?
ego

Brzydota

przez Masturbow 10 sty 2016, 22:03
bo tak to przynajmniej wygląda na zadbaną, a to już coś
Masturbow

Brzydota

przez Druid 10 sty 2016, 22:03
zmieni kto tytuł wątku na egocentryzm?

ego, to nie przytyk pod Twoim adresem, tylko brzydota owsika na tym głównie polega
Druid

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 22:06
Masturbow, czyli jednak... brzydka musi się malować, żeby wyglądać na zadbaną. :(

Dark Velvet, ale ja jestem trochę egocentryczna, także spoko. ;)
ego

Brzydota

przez Druid 10 sty 2016, 22:13
ego napisał(a):Masturbow, czyli jednak... brzydka musi się malować, żeby wyglądać na zadbaną
to dotyczy wszystkich (wyglądanie na zadbaną)

Masturbow, straciłaś cierpliwość?
Druid

Brzydota

przez Masturbow 10 sty 2016, 22:13
ego, tak jest świat skonstruowany, samice polują na samców, gdyby same na świecie żyły pączkując, to by to miały w zadku, biologia nakazuje o siebie dbać

czemu Ty se wiecznie tyrasz łeb największymi oczywistościami, zamiast przejść do porządku dziennego
Masturbow

Brzydota

przez Olalala 10 sty 2016, 22:59
A ja po części rozumiem zdanie ego 8) A już wkurw..... mnie laski utapetowane tak, że tynk można zdrapać - albo są brzydkie jak noc, że tak ryjoki zasłaniają, albo nie wiem o co chodzi.... czyli oszukują :mrgreen:

Do wszystkiego potrzebny jest umiar.
Sertralina 50mg

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 23:10
Masturbow napisał(a):czemu Ty se wiecznie tyrasz łeb największymi oczywistościami, zamiast przejść do porządku dziennego
A to widać wcale nie jest takie oczywiste, jeszcze dziś z rana, bittersweet bodajże, mnie próbowała przekonywać, że wcale nie trzeba się malować, żeby wyglądać na zadbaną. :bezradny:
Ja głupia myślałam, że to, że makijaż to oszustwo, to tym bardziej będzie dla wszystkich oczywiste,a tu też lipa na całej linii...

Dark Velvet, jak wszystkich? facet jakoś nie musi się malować żeby wyglądać na zadbanego, jaka to sprawiedliwość?
Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 23:17 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

Sortuj wg