Sposoby na odstresowanie

Inne zaburzenia.

Sposoby na odstresowanie

przez antananarywa 11 cze 2014, 08:33
Piszę, ponieważ mam ogromny problem z radzeniem sobie ze stresem. Ogólnie rzecz ujmując, nie radzę sobie w ogóle! A próbuję różnych rzeczy. Ostatnio miałam na głowie sporo problemów, więc dosłownie szalałam, łapałam doły i różne takie.
Wypróbowane i NIESKUTECZNE metody to:

- jedzenie - wiadomo, że to zły pomysł. człowiek albo się obżera i umiera, albo nic nie je i umiera

- sport - musiałabym ćwiczyć do wycieńczenia, a mam coś z kolanem. spacery uspokajają tylko podczas ich trwania. po powrocie do domu dalej to samo

- spotkania ze znajomymi - trzeba by ich mieć, to raz, a dwa, że przez stres mam problemy z koncentracją i nie skupiam się na tym, co się do mnie mówi. inna sprawa, że to też pomoc "doraźna", nie na długo

- żucie gumy - doszłam do etapu "wyżuwania" 2 paczek dziennie, puchły mi dziąsła... kiepski pomysł

- fajki - a kysz! śmierdzą

- alkohol - łapię po nim doły

- seks - nie interesuje mnie wówczas

- relaksujące kąpiele - leżę, gapię się w sufit i się nudzę, a po głowie kłębią się stresujące myśli

No co mam kurna robić?!

Sposoby na odstresowanie

przez Bukowski 11 cze 2014, 08:42
spamowanie na forum....- Poleca Messiah.
Bukowski

Sposoby na odstresowanie

przez antananarywa 11 cze 2014, 09:12
nie działa to.

(przestańcie te nicki zmieniać!)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sposoby na odstresowanie

przez Bukowski 11 cze 2014, 09:21
Demokracje mamy: wolność czynów i słowa. (w granicach moralności i prawa).
Bukowski

Sposoby na odstresowanie

przez kahir 12 cze 2014, 20:41
spraw sobie dużego, włochatego psa. leż i się przytulaj. pozwól sobie mordę wylizać. pogadaj z nim. psy są dobrymi słuchaczami, dobrymi psy-chologami :mrgreen:
świat jest pełen psychologów.

Sposoby na odstresowanie

przez nieboszczyk 12 cze 2014, 21:30
udaj się na strzelnicę lub do aeroklubu.adrenalina jest zajebista.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sposoby na odstresowanie

przez amelia83 12 cze 2014, 22:34
witaj, mi pomagają; joga czytanie książek czasopism szczera rozmowa z kimś bliskim i herbatka jest dobra na wszystko ;) ,pływanie, żucie gumy, papieros
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg