Krioterapia

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Re: Krioterapia

przez polakita 15 lip 2009, 10:55
Roman - ok, więc w jaki sposób bez leków się leczyć? Czy ty się wyleczyłeś i jak? Mam zdiagnozowany lęk napadowy. Ale ostatnio nie mam napadów tylko stałe złe samopoczucie + nie mogę spać w nocy. Co robić?
polakita

przez linka 15 lip 2009, 13:50
polakita, iść na psychoterapię?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Roman Tyczny 15 lip 2009, 23:27
polakita, cierpie na to samo co ty i szczerze mówiąc nie wyleczyłem się ponieważ biorę leki SSRI.Czyli poszłem na łatwizne jak większość, ale nigdy nie wierzyłem i nie wierze by leki mnie leczyły.Powiem jednak że biore małe dawki leków żeby móc walczyć z lękami.Jedyny sposób jaki znam na wyzdrowienie, to uswiadomienie sobie że nic nam nie grozi i przestać się przejmować objawami.Oczywiście gdyby było to tak proste do zrobienia jak do napisania, to bym nie musiał pewnie leków brać.Jest to trudne, ale możliwe.wydaje mi sie że własnie psychoterapia jest świetnym rozwiązaniem, uczy nas czym jest nerwica, i uczy nas się jej nie bać.Leczenie nerwicy to przedewszystkim poznawanie samego siebie i akceptowaniem siebie takim jakim się jest.Sam zamierzam odstawić całkowicie leki i wyjść z tego przy uzyciu własnego mózgu.Wierze że to jedyny sposób.W mojim przypadku wygląda to tak, że wiem doskonale co powinienem zrobić żeby z tym wygrać ale nie mam jaj by to zrobić bo lęk jest zbyt silny.No cóż jestem tylko człowiekiem, kidyś to przezwycięże.Pozdrawiam
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 20 lip 2009, 14:20
Roman, życzę ci powodzenia. Ja się zawzięłam żeby nie brać pastylek ssri i robię co mogę (medycyna alternatywna, zioła, dieta, jakieś preparaty Joalis) na razie bez powodzenia :( Mnie napadło znienacka, gdybym nie czytała tego forum gdzie wszyscy mają podobne objawy do moich to w życiu bym nie uwierzyła że to co mam to nerwica, bo co do tego mają zawroty głowy czy ból placów. Ale teraz wierzę. Całe życie byłam nerwowa, jako dziecko zwłaszcza, bałam się chodzić do szkoły, bałam się odezwać do ludzi, naprawdę to już miałam jako kilkuletnie dziecko, aż się dziwię że rodzina tego nie zauważyła że coś ze mną nie tak. Ale potem się poprawiło, okres dojrzewania, później nauczyłam się żyć w miarę normalnie. A teraz mnie dopadło od strony somatycznej. Nie boję się niczego konkretnego, ale mam objawy cielesne. Nawet nie wiem jak z tym walczyć. Ale próbuję. Dam znać jeśli jakaś terapia się powiedzie...
polakita

przez StahuPL 22 lip 2009, 18:51
ja miałem krioterapię na kolano po wypadku i operacji
Obrazek
Obrazek

przez Gunia82 11 lut 2010, 20:51
Mnie to raczej by nie poprawiło :)

Krioterapia

przez nieboszczyk 08 lis 2013, 18:12
mi tym odmrozili kawałek pięty wielkoci 5cm i głębokości 8mm bo durna baba trzymała dyszę nieruchomo w jednym miejscu.co za pojebańcy wydumali leczenie ciekłym azotem o temperaturze -160c?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg