Skocz do zawartości
Nerwica.com

Teorie pośrednie /pomocy


GKa21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo mam egzamin i was drodzy forumowicze proszę o pomoc

. Mianowicie chodzi o to że nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie "Co to teorie pośrednie" Czy jest tu ktoś kto może mi to dokładnie wyjaśnić ? Jak byście odpowiedzieli wykładowcy gdyby was o to zapytał ?

 

Jest też drugie pytanie "Wpływ rozwoju jednostki na funkcjonowanie rodziny

" co nieco wiem na ten temat, ale warto wiedzieć więcej Pozdrawiam i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi o to że nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie "Co to teorie pośrednie" Czy jest tu ktoś kto może mi to dokładnie wyjaśnić ? Jak byście odpowiedzieli wykładowcy gdyby was o to zapytał ?
Tak po mojemu, jak sie po świecie rozglądam, to widze, że świat jest płaski niczym od kotła dekiel i nijakiej krzywizny jego wzrokiem swojem nie ogarniam. I wszedzie, gdzie bym nie pojechal, jest takze samo: świat płaski niczym patelnia, lubo stolnica od ciasta wałkowania. Ale w książkach mądrych, albo w internecie, w czasopismach tez, idzie wyczytać, ze podobno wcale tak nie jest. Stoi tam wyraznie, ze okrągły, w kształcie piłki lekko klapnietej od góry i od dołu. Nijak ogarnąć tego nie idzie, na wiarę trza to przyjąć. A teoria pośrednia bylaby po mojemu taka, że w miejscu gdzie świat widać okiem gołem, to jest onże płaski, a jakby od tego miejsca sie oddalac to i krzywizny nabiera - ot i cała pośrednia teoria godząca jedno z drugiem. Onegdaj też pytano mnie jak ja teorie względności rozkminiam. Tu jest sprawa duzo prostsza: od Wielkiejnocy do Bożego Ciała jeno 2 miesiące, a od Bożego Ciała do Wielkiejnocy to czasem 9 albo i 10 miesięcy sie zdarzy, skad wniosek idzie prosty, ze to wszystko wzgledem liczenia sposobu się odmienia. Tak właśnie wykładowca by ode mnie usłyszał. Nade wszystko zaś nauk wszelkich szczędzić sobie nie należy i na wykłady uczęszczać tak często jak to jest możliwe, głów mądrych wysłuchując, tamże bowiem źródło wiedzy prawdziwej znachodzi się i nijakie internetowe pisanie jego nie zastąpi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×