Co mi dolega

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co mi dolega

przez jagnax 24 mar 2014, 15:19
Witam wszystkich. Na początek powiem, że jestem Jagoda i mam 19 lat. :)
Od dłuższego czasu nie wiem co się ze mną dzieje. Chodzę rozkojarzona, miewam częste zmiany nastrojów, czuję się samotna (mimo posiadania przyjaciół), wybucham gniewem (potrafię nakrzyczeć na rodziców i rodzeństwo bez powodu), nie potrafię się skupić (więc w szkole moje wyniki znacznie spadły). Gdy jestem zdenerwowana, sięgam po jedzenia. Także brak mi chęci do życia, często płaczę. To już trwa być może z rok? Irytuje mnie to już, i nie wiem kogo się poradzić. Może ktoś coś mi poradzi? Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

Co mi dolega

przez ruda2121 24 mar 2014, 16:55
Czy jest coś co czujesz, że szczególnie Cię stresuje? Sytuacja w domu? Niepewna przyszłość?

Co mi dolega

przez Tiber_Septim 25 mar 2014, 01:02
Hej Jagoda! Odpowiedziałem Ci w w Twoim wątku powitalnym bo tam również opisałaś ten problem ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co mi dolega

przez jagnax 25 mar 2014, 15:13
Ruda2121, wszystko mnie stresuje. Nawet głupie małostki wywierają na mnie stres...
Tiber_Septim,wiem wiem i dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Sortuj wg