Brak siły

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Brak siły

przez Karolinax33 03 lis 2013, 17:52
Cześć,cześć.
Mam potrzebę wygadania się,więc dzięki za przeczytanie.
Od kilku dni czuję się tragicznie,nie chcę żyć. Moja głupia chęć posiadania lepszego życia zatopiła mnie w bagno. Teraz nie chcę żyć ani tutaj ani nigdzie indziej. Chciałabym mieć tyle odwagi by coś z tym zrobić,ale nie potrafię. Nie czuję że będzie lepiej. W środę mam kolejne spotkanie z terapeutą, tak sobie myślę że dobrze byłoby dostać jakieś leki, wtedy będzie łatwa droga do szczęścia.
Chciałam się wygadać ale nie potrafię pisząc. Brakuje mi ludzi.

Brak siły

przez Anna Maria 03 lis 2013, 18:35
Karolinax33, witaj Obrazek
Anna Maria

Brak siły

przez nerwosol-men 03 lis 2013, 18:44
witaj, na pewno net ci nie zastąpi kontaktów w realu , ale jak chcesz pogadać to chyba po to są takie fora ;)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brak siły

przez Karolinax33 03 lis 2013, 18:52
Wiem że nie zastąpi mi kontaktów w realu.Nie mam z kim pogadać nie dla tego że zamknęłam się w domu i nie wychodzę, a dlatego że jestem w innym kraju i prócz chłopaka nie mam nikogo

Brak siły

przez nerwosol-men 03 lis 2013, 18:57
Wielu było takich co próbowało odszukać sens życia i im się nie udało. Życie ma sens jak ma cel, jedni odnajdują w rodzinie, inni w religii, inni w robieniu czegoś dla kogoś, bywa różnie w świecie. Zadaj sobie pytanie czego chcę od życia i do tego dąż ...

-- 03 lis 2013, 17:58 --

Ja chcesz pogadać to pisz jak będę zawsze odpowiem nie widzę problemu , pewno wielu się tu znajdzie do pogadania
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Sortuj wg