czasami chcę się poddać

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

czasami chcę się poddać

przez Evele 01 sie 2012, 16:02
już tyle czasu leczę się na depresję, że nie mam już siły, motywacji ani wiary, że można wygrać tą walkę- biorę 3 lek i nic mi to nie daje, właśnie z niego schodzę, chodziłam na psychoterapię, ale niwiele mi to dało, staram się coś robić, gdzieś wychodzić, uprawiać sport i wraz niewiele mi się poprawia, jedyna nadzieja w innym psychologu, bo zaczynam psychoterapię gdzie indziej

czasami chcę się poddać

przez Saraid 01 sie 2012, 17:37
Evele napisał(a):już tyle czasu leczę się na depresję, że nie mam już siły, motywacji ani wiary, że można wygrać tą walkę- biorę 3 lek i nic mi to nie daje, właśnie z niego schodzę, chodziłam na psychoterapię, ale niwiele mi to dało, staram się coś robić, gdzieś wychodzić, uprawiać sport i wraz niewiele mi się poprawia, jedyna nadzieja w innym psychologu, bo zaczynam psychoterapię gdzie indziej

Tyle czasu tzn ile?chodzisz na psychoterapie do psychologa czy psychoterapeuty?
Saraid

czasami chcę się poddać

przez Evele 01 sie 2012, 20:35
to mój drugi epizod depresji, ten trwa ponad 2 lata, do psychoterapeuty zaczęłam chodzić na początku 2011 roku-chodziłam najpierw co tydzień, potem co dwa a potem raz na miesiąc, bo było lepiej ale później znowu zaczęło mi się pogarszać, wydaje mi się że ten psychoterapeuta nie jest w stanie mi juz pomóc dlatego idę do innego, do psychiatry chodzę od roku, pół roku brałam paroksetynę, potem paroksetynę z mianseryną a potem psychiatra powiedział żebym odstawiała i znowu zaczęłam się czuć gorzej, wtedy dostałam wenlafaksynę, którą też brałam ok pół roku, ale ona w ogóle na mnie nie działa, więc też ją odstawiam, teraz biorę 75 i albo dostanę nowy lek albo juz nic nie będę brała-skłaniam się ku drugiej mozliwości
to historia mojej depresji w skrócie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czasami chcę się poddać

przez Atalanta 01 sie 2012, 20:45
Evele , witaj na forum :D przede wszystkim nie poddawaj się, są ludzie którzy leczą się po kilkanaście lat z depresji, więc głowa do góry; każdy następny lekarz nowa nadzieja , tylko myśl pozytywnie, tym razem Ci się uda , uwierz w siebie :D

czasami chcę się poddać

przez Saraid 02 sie 2012, 07:28
Evele, sama wychodziłam z depresji ponad dwa lata więc trochę rozumiem,ważne ze sie leczysz,uwież mi z czasem będzie lepiej czasem trudno trafić w odpowiedni lek,terapie.Trzymam kciuki za Ciebie!Nie poddawaj się.
Saraid

Sortuj wg