Problem związany z orientacja.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Problem związany z orientacja.

przez Arios 23 sie 2010, 11:44
Witam wszystkich, przejdę może od razu do sedna sprawy. Od 3 dni mam poważne zachwiania co do swej orientacji seksualnej. Przez całe moje życie kobiety rozpalały mnie do czerwoności a 3 dni temu podczas ogladania telewizji i pod lekkim wpływem alkoholu usłyszałem sugestie iż może jestem homo - zwykle bym to zignorował i uznał za niedorzeczne aczkolwiek jak to pod wpływem alkoholu ta myśl gdzieś sie zagnieździła w mej świadomości i dalej "wierci mi dziure w brzuchu ". Mężczyźni nigdy mnie nie podniecali i w tym momencie też tego nie robią ale czuje dziwny lęk gdy teraz sie na jakiegoś patrze, co więcej kobiety przestaly mnie podniecać. Osobiście uważam że jest to urojona paranoja w wyniku której straciłem wszelakie pokłady libido. Mam problemy z sennością notabene mam dziewczyne od kilku miesięcy i bardzo mnie podniecała aż do tego feralnego dnia. ( mam 18 lat )

Re: Problem związany z orientacja.

przez Zenonek 23 sie 2010, 11:51
Arios,

heh sa to zwyczajne lęki, czasami sie moga pojawiac w tym wieku..to normalne.

Za pare dni to olejesz i bedziesz sie smial z tego.

Podobaly ci sie dzierlatki = jestes hetero.

Jakbys byl homo to bys sie tego NIE obawial tylko bys po prostu byl tak samo jak jestes hetero i sie tego nie obawiasz.

przez Arios 23 sie 2010, 12:08
Czyli rozumiem że problem moge zignorować ? Bo od dziecka byłbym bardziej zainteresowany tą sama płcią ? Nie moge sie przemienić w homo " w ciagu nocy" ;) ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 23 sie 2010, 12:11
Arios,

Totalnie zignoruj to.

To po prostu tak dziala troche glupio, jak sie czegos boisz to sie to automatycznie nakreca i mozg automatycznie wytwarza mysli o tym- tak jakby na zlosc :P.

Nie masz o czym myslec, tylko o to olac.

przez Arios 23 sie 2010, 12:15
Naprawde dziękuje za pomoc. Duze piwo dla Ciebie ;)

pozdrowienia ;)

[Dodane po edycji:]

jeszcze jedno pytanie, czy przez ten strach mogę czuć brak podniecenia przy kobietach ?

przez pobłażająca_sobie 23 sie 2010, 23:06
a czemu tak obawiasz się tego, że możesz być homoseksualistą..?
z tego, co piszesz - pewnie nim nie jesteś, ale takie stawianie sprawy nie ułatwi Ci sprawy, gdy okaże się, że jednak jest coś na rzeczy. łatwiej być hetero, ale nie ma co się na siłę upierać, że się nim jest.
pewnie działa to tak, jak pisał Zenonek - nakręcasz się niepotrzebnie i pewnie stąd ten chwilowy - jak sądzę - brak podniecenia kobietami.
postaraj się o tym tak dużo nie myśleć
I have lost myself again
Lost myself and I am nowhere to be found,
I think that I might break
I've lost myself again and I feel unsafe

przez brokenwing 23 sie 2010, 23:31
pobłażająca_sobie, Co do tego strachu , to no jest u heteroseksualistów ,taka pozbawiona racji, wynikająca
jakiegoś malutkiego HOMO FOBO .
Arios,
Jak sobie wkręcisz ten strach mocno to możesz nawet mieć problemy z erekcja ...wyluzuj ,jak możesz być homoseksualny ,skoro nie podnieca Cie ta sama pleć ???????????
brokenwing

Sortuj wg