Śmieci do śmietnika!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Śmieci do śmietnika!

przez al_bundy123 12 kwi 2010, 19:31
jantarek napisał(a):
Nawet największej niedojdzie żeńskiej jest lepiej niż mi bo taka i tak se prawie zawsze znajdzie sobie partnera.
U chłopa wystarczy, że zaradności brak i już go żadna nie chce.

Przykre...
Bez pozdrowień i odbioru
al_bundy123

przez jantarek 12 kwi 2010, 19:37
Przykre...
Bez pozdrowień i odbioru

Obrazek
jantarek

przez paradoksy 12 kwi 2010, 23:28
jantarek napisał(a):
Miałbyś co miesiąc okres i nie mógłbyś sikać na stojąco.
Nic strasznego.

Nawet największej niedojdzie żeńskiej jest lepiej niż mi bo taka i tak se prawie zawsze znajdzie sobie partnera.
U chłopa wystarczy, że zaradności brak i już go żadna nie chce.

ładna musi być ze mnie niedojda, skoro nie mam nikogo. :roll:
nie ma to jak generalizowanie.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomakotunio 13 kwi 2010, 01:32
Farrokh Bulsara napisał(a):Piszecie głupoty,rozczulacie sie nad sobą,warto zyc bo jedyne co jest pewne to własnie to życie i smierc ,nic poza tym... wystarczy sie tylko troche wysilic i zaczac pielegnowac swój wymarzony ogródek a nie jak do tej pory celebrowac negatywne emocje i czarnowidztwo...

To mnie właśnie denerwuje na tym forum- brak zrozumienia. Choroby innych to nic strasznego, ale nasza dolegliwość to tragedia. To jest trochę tak jak narkoman nabija się z alkoholika, że pije i nie może skończyć, a alkoholik śmieje się z narkomana, że ćpa i nie ma silnej woli, by przestać.

Sortuj wg