Marzenia...moje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Marzenia...moje

przez migotka09 15 lis 2009, 14:37
Bardzo bym chciała stąd wyjechać.Mieszkam w mieście które jest po prostu nudne i brzydkie ludzie (większość) są okropni.Nie wiem ale ciągle przyciągam do siebie ludzi złych a może mi się wydaje??Marzę gdzieś wyjść porozmawiać..ale nie mam z kim ponieważ nie interesują mnie dyskoteki,picie alkoholu,palenie,itp nie chcę mieć złego towarzystwa tylko dobre.Ale ci ludzie są tacy ponurzy zero uśmiechu, środowisko jest denne śmierdzi odpadami i plastikiem który jest ciągle palony w naszych piecach... :( blee ja chcę wyjechać albo do Szwecji,Francji,lub Hiszpanii chcę poznać nowe kultury i nowych ludzi mieć dobra pracę,z której będe zadowolona.
A nie tutaj kisić się nie wiem ale mam wstręt do tego kraju i wstyd mi się przyznać że jestem polką.Ale ja wiem że ludzie na całym świecie są tacy sami i że i za granicą jest stres itp. Ale tam jest inna kultura ludzie są weselsi, pełni optymizmu a nie jak tutaj w Polsce...;/ A Wy chcielibyście doznać nowych pozytywnych wrażeń ? By być w lepszym nastroju?? Jak sobie pomyślę że wyjadę właśnie tam do tych krajów to od razu mi depresja znika :)

Re: Marzenia...moje

przez agusiaww 15 lis 2009, 16:14
Ja mieszkam w Wawie i mimo ze duzo ludzi tutaj jest ponurych to sa i usmiechnieci, to nie jest prawda ze za granica bedzie inaczej, tam sa tacy sami ludzie jak w Pl. To od Ciebie zalezy jak sobie ustawisz zycie :) Czy sama bedziesz otwarta na nowe znajomosci, takie jakie chcesz miec, od tego jakich ludzi spotykasz :) Jak jestes Ty usmiechnieta, to i inni sie usmiechaja do Ciebie :) Pozdrawiam
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg