Pomocy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Pomocy

przez joanna5 07 lis 2009, 19:59
Monika1974, Monika,nie piszesz,co sie dzieje,jezeli nie masz juz ochoty ze mna pisywac,to nic takiego,
joanna5

przez taste 08 lis 2009, 01:38
Control napisał(a):a ile on ma lat?

Nie wiem dokładnie ale chyba coś koło trzydziestki...

przez *Monika* 08 lis 2009, 01:45
Control!! cholercia;-)

Wpisz w google jego imie i nazwisko-wszystko bedziesz wiedzial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wymiguj sie!;-)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 08 lis 2009, 02:22
Po 1- bez lekarza nic nie osiągniesz na stałe raczej
Po 2- my Ci leków NIE doradzimy i NIE wypiszemy, bo nie jestesmy lekarzami i nie wypisujemy recept
Po 3- trochę powagi chłopie, masz 20lat, czujesz że chcesz ten problem rozwiązać ale boisz sie lekarza?

Wg mnie żadne leki nie są Ci potrzebne, raczej jakaś terapia lub chociaż kilka spotkań z psychoterapeutą.
magdalenabmw

przez Control 08 lis 2009, 03:30
ale jestesmy w sieci wszystko sobie mozna zalatwic leki nie leki tylko nie wiem jakie dawki. Moze nie sa mi potrzebne leki ale wiecie to jest dla psychiki jakies prestiz ze leki sa obecne.

przez *Monika* 09 lis 2009, 01:20
Control!!!1

dla psychiki jakies prestiz ze leki sa obecne?????????
Chłopie! o czym Ty mówisz?
Leki zalatwiac przez siec? to,ze ja biore takie leki, nie oznacza,ze Tobie pomogą!
Wiesz co? NIe chce byc niegrzeczna, ale zdenerwowales mnie! Masz problem-to fakt, idź do psychologa, Ona Ci podpowie co jest dla Ciebie najlepsze, albo uzgodnicie to razem.
Powodzenia.
Monika.
Obrazek
Główny Moderator

przez magdalenabmw 09 lis 2009, 20:02
Control napisał(a):ale jestesmy w sieci wszystko sobie mozna zalatwic leki nie leki tylko nie wiem jakie dawki. Moze nie sa mi potrzebne leki ale wiecie to jest dla psychiki jakies prestiz ze leki sa obecne.

CHYBA SOBIE Z NAS JAJCA ROBISZ, CO ?!

Gdzie jest moderator?

Załatwić to Ci mogę wpie***dol za to co tu wypisujesz :evil: Idz do psychiatry jak potrzebujesz leków a nie nasz sie pytasz jakie powinieneś mieć dawki żeby sobie w necie załatwić i mieć prestiż dla psychiki !!!
magdalenabmw

przez *Monika* 10 lis 2009, 00:18
Control

Tak ja powiedziała magdalenabmw...musisz isć osobiście do psychiatry, ale to, że wstydzisz się.......niestety każdy człowioek ma wolną wolę, może decydować o sobie.Jeśli nie chcesz iść w pierwsej kolejności do psychiatry-widocznie nie potrzebujesz aż takiej pomocy.Obyś dal radę przejsć przez to sam-tego Ci zyczę, Ale faktem jest,że jeśli cos Ci bardzo przeszkadza, męczysz się- to tylko psychiatra-leki jako wspomagacz, prosisz psychiatre o skierowanie na psychoterapie ...............i wyjdziesz z tego prędzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg