Ataki złości

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Ataki złości

przez andaluzja 09 maja 2009, 20:02
Mam ostatnio silne ataki złości. Silne stany napięcia nerwowego sprawiają że dla rozładowania rzucam sprzętami. Strasznie cierpię z tego powodu. Gniew odbiera mi jasność myślenia. Stany te biorą się z rzeczywistych przeżyć, które odbieram silniej niż obserwuję to u innych ludzi. Ponadto chciałabym być troszkę bardziej głucha, gdyż dźwięki otoczenia czasem doprowadzają mnie do szału. Co mi jest? Proszę pomóżcie! Czy ja już wariuję?

Re: Ataki złości

przez agusiaww 09 maja 2009, 21:05
Tak rozładowujesz napiecie, moze warto sie wyciszyc, zastosowac relaksacje i joge.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez LSDisland 09 maja 2009, 23:18
psychotropy!! :mrgreen:
Wolny od leków?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez andaluzja 10 maja 2009, 07:37
LSDisland a jakie prochy na to działają i czy znasz przypadki wyleczenia? Pytam, ponieważ relaksacja jest trudna we wprowadzeniu - po prostu przestaję kontrolować ten stan. Jednocześnie często mam poczucie niestosowności mojego zachowania i zawsze po napadzie jest mi po prostu wstyd.

przez LSDisland 21 maja 2009, 20:07
może na początek idź do psychiatry i powiedz mu o swoim problemie.
dostaniesz małe czerwone tableteczki :D
Wolny od leków?

Sortuj wg