ot

Hasiok.

Problem ze znalezieniem partnerki...

przez carlosbueno 15 cze 2014, 17:46
buka napisał(a):dlatego w teledyskach hop-hopowych zawsze występuje auto dobrej marki,że niby pan raper nie jest pizdą.
carlos,może zacznij od dobrej jakości roweru? :lol:

już mam niezły rower a trochę dobity szaleńczą jazdą. :mrgreen: no ale dla wielu dziewczyn brak auta u faceta jest dyskryminacyjny zwłaszcza na wsiach w miasteczkach, gdzie jednak bez niego ani rusz.
Największy Forumowy Maruda

przez Aranjani 15 cze 2014, 17:52
bosz... wałkujecie znowu to samo co przez 1136 stron było juz wałkowane w innym temacie :mrgreen:
Aranjani

przez buka 15 cze 2014, 17:57
carlos,a takiej byś nie chciał?
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 15 cze 2014, 18:00
Aranjani, temat prawiczków i tych co w związku nigdy nie byli? :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Bukowski 15 cze 2014, 18:01
buka napisał(a):carlos,a takiej byś nie chciał?
Obrazek

widać dobrze wie czego chce. :pirate:
Bukowski

przez Aranjani 15 cze 2014, 18:17
khaleesi napisał(a):Aranjani, temat prawiczków i tych co w związku nigdy nie byli? :lol:

Dokładnie ten temat miałam na myśli :yeah:
W sumie można by było połączyć te tematy, nie sądzisz? :mrgreen: :lol:
Aranjani

przez buka 15 cze 2014, 18:29
W sumie można by było połączyć te tematy

pod patronatem khaleesi oczywiście

przez khaleesi 15 cze 2014, 18:30
buka, a niby czemu moim jak ja nie pasuje do tego :D

-- 15 cze 2014, 18:31 --

Połaczenie wątkow niezła mysl ale do do Kestrela albo innego modka.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Aranjani 15 cze 2014, 18:38
khaleesi napisał(a):
Połaczenie wątkow niezła mysl ale do do Kestrela albo innego modka.

no ni uja... ja nie dam rady ich połączyc :lol:
Aranjani

przez djkocyk 15 cze 2014, 22:43
Cóż. Wydaje się, że jesteś niestety jedną z tych osób u których występuje syndrom "zawsze źle". Np. chcesz związku - źle (bo za bardzo). Jakbyś siedział i czekał też źle (bo się nie starasz) I tak w kółko. Syndrom osoby nieatrakcyjnej. Bądźmy szczerzy jeśli obracałeś się wśród tylu kobiet ile piszesz to jakaś by się tobą zainteresowała. Pytanie dlaczego jesteś nieatrakcyjny - kasa i ciuch są, jak sam piszesz "wygadany i umiem bajerować dziewczyny". Problem to zapewne "jestem średniej urody". Ciężko będzie ci znaleźć przyczynę bo żadna dziewczyna ci nie powie dlaczego cię olewa. Możesz myśleć tysiąc lat a i tak nie wymyślisz o co jej (im) chodziło. Jednak zanim zaczniesz wkręcać sobie, że np. jesteś nudny to zastanów się czy dziewczyny do których uderzasz same nie są przypadkiem nudne tj. czy mają jakieś ciekawe pasje, potrafią interesująco rozmawiać na wiele różnych tematów itd. W większości przypadków tak raczej nie jest więc się nie przejmuj.

Co więc w tej sytuacji? Nie będzie to optymistyczne ale... Generalnie to na twoim miejscu odpuściłbym sobie i zdał się na los. Zajmij się swoim życiem. Jak się trafi jakaś laska to fajnie, ale jak nie to trzeba to wziąć na klatę. Dziewczyny cię olewają to olewaj też i je. Nie słuchaj tych którzy piszą , że trzeba mieć dużo koleżanek to do niczego nie prowadzi - znam kolesi co mają ich na pęczki a są sami i odwrotnie takich, którzy nigdy się nie kumplowali z dziewczynami, a na powodzenie nie narzekają. Masz auto to dobrze. Jak będziesz czekał na te niby prawdziwe kobiety co to zechcą cię nawet na hulajnodze to się możesz nie doczekać. Związkami rządzi proste prawo popytu i podaży - jak dziewczyna jest atrakcyjna to może przebierać i wybierać i wybiera tych przystojniejszych, lepiej zbudowanych, bogatszych (oj co ja godom, co ja godom - "bardziej zaradnych" ;) itd. ). Najważniejsze w tym to zachować godność. Nie biegać za dziewczynami, które cię nie chcą, bo to nic nie da, a tylko przyniesie większą frustracją i rozczarowanie.

przez Aranjani 15 cze 2014, 22:52
djkocyk napisał(a): Jak będziesz czekał na te niby prawdziwe kobiety co to zechcą cię nawet na hulajnodze to się możesz nie doczekać.

Niby... ?
No tak... lepiej poderwać blachare na zajebistą furę... taaa... wtedy ego i morale na pewno wzrosną (kij że kobieta nie poleciała na mnie tylko na auto... ale uj... ważne że poleciała) Gratuluje myślenia :hide:
Aranjani

przez djkocyk 15 cze 2014, 23:17
Auto to w dzisiejszych czasach jeden z wyznacznikow zaradnosci. Na zaradnych chyba lecą "prawdziwe kobiety" ? Ja sam slyszlem od bardzo fajnej i inteligentnej dziewczyny, która sama ma dobre auto , że u niej facet bez prawa jazdy i auta jest bez szans. I to nie byla zadna blachara. Po prostu stwierdzila ze jak facet w pewnym wieku nie ma prawka i auta to jest p.i.p.a. Pozatym to chyba inaczej wyglada jak ma sie czym odwiezc i przywiesc dziewczyne z randki a nie jak trzeba sie tluc autobusem i w deszcz wystawac na przystanku ?

przez Aranjani 15 cze 2014, 23:49
djkocyk, ale pitolisz...
Gdybym chciała byc z facetem to waliłoby mnie to czy odwozi mnie furą czy autobusem komunikacji miejskiej 8)
A w deszczu na przystanku może być całkiem romantycznie :mrgreen:
Z takim podejściem życzę powodzenia w znalezieniu prawdziwej kobiety :great:
Aranjani

przez Davin 16 cze 2014, 00:02
djkocyk, pieprzysz jak nie wiem co. No ale co się spodziewać po "wodzu nieruszanej pale" który siedzi w prawiczkach. :mrgreen:
Davin

Sortuj wg