ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Carica Milica 25 lip 2016, 18:22
varelse, potwierdzam. Nikt nie napisał, że jest brzydka. NIKT.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:23
Ale jestem brzydka i taka jest prawda. Zdjęcie było przerabiane i wyglądam na nim inaczej niż w rzeczywistości. Nadal próbujecie robic ze mnie kłamcę?

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:25
Przeczytajcie to co ja piszę. Jestem brzydka i jestem tego w pełni świadoma. Nikt mi nigdy NIE POWIEDZIAŁ że jestem ładna. Ludzie którzy mnie widzieli na żywo często twierdzili że wyglądam źle i jestem brzydka, wyśmiewano się ze mnie. Jestem szczera, staram się być szczera i dlatego piszę tutaj jak jest. Jeżeli ktoś piszę że jest inaczej to staję się kłamcą a nie chcę nim być.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez varelse 25 lip 2016, 18:25
WolfMan, Ḍryāgan - Niemampomysłu utrzymuje, że wielokrotnie jej mówiono, że jest brzydka i do tego chciałam się odnieść. Natomiast tu tak nikt nie powiedział, fakt.
Niemampomysłu - widziałam twoje zdjęcie zanim je usunęłaś, przedstawia bardzo ładną dziewczynę.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:27
varelse napisał(a):WolfMan, Ḍryāgan - Niemampomysłu utrzymuje, że wielokrotnie jej mówiono, że jest brzydka i do tego chciałam się odnieść. Natomiast tu tak nikt nie powiedział, fakt.
Niemampomysłu - widziałam twoje zdjęcie zanim je usunęłaś, przedstawia bardzo ładną dziewczynę.

Nie rozumiecie że mnie to obraża? Nie jestem ładna. Zdjęcie było przerabiane. Wyglądam zupelnie inaczej w rzeczywistości. Przecież ja nie kłamię. Dlaczego robicie ze mnie kłamcę.

przez varelse 25 lip 2016, 18:27
Przeczytajcie to co ja piszę. Jestem brzydka i jestem tego w pełni świadoma. Nikt mi nigdy NIE POWIEDZIAŁ że jestem ładna. Ludzie którzy mnie widzieli na żywo często twierdzili że wyglądam źle i jestem brzydka, wyśmiewano się ze mnie. Jestem szczera, staram się być szczera i dlatego piszę tutaj jak jest. Jeżeli ktoś piszę że jest inaczej to staję się kłamcą a nie chcę nim być.

Jeeeej, ale my nie negujemy, że takie fakty zaistniały. Tylko że, zauważ, co człowiek to opinia. Nie ma czegoś takiego jak Jedyne Słuszne poczucie estetyki.

przez varelse 25 lip 2016, 18:28
Yyy a w jaki sposób robimy z ciebie kłamcę i co ciebie obraża? Nie rozumiem, a nie chciałabym ciebie obrażać.
'Cause sometimes you just feel tired, feel weak
And when you feel weak, you feel like you wanna just give up.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:29
varelse napisał(a):

Jeeeej, ale my nie negujemy, że takie fakty zaistniały. Tylko że, zauważ, co człowiek to opinia. Nie ma czegoś takiego jak Jedyne Słuszne poczucie estetyki.

Jest coś takiego. Widocznie dopiero ja to odkryłam i ja jestem tego przykładem.
Nikt NIGDY nie powiedział mi że wyglądam dobrze. Nikt, nigdy, zero.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 18:29
Niemampomysłu, wkleiłaś zdjęcie na którym widać ładną dziewczynę. Tylko takie zdjęcie wkleiłaś i w związku z tym nie masz prawa mieć pretensji, że ludzie oceniają właśnie TO zdjęcie do jasnej cholery.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez varelse 25 lip 2016, 18:30
Ja ci mówię, że moim zdaniem wyglądasz dobrze.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:32
varelse napisał(a):Yyy a w jaki sposób robimy z ciebie kłamcę i co ciebie obraża? Nie rozumiem, a nie chciałabym ciebie obrażać.

Ile razy można pisać jedno i to samo...bawicie się mną...bawi Was to..
Napisałam że jestem brzydka i to jest prawda. Jestem tego pewna. Zawsze mi mówiono że jestem brzydka i źle wyglądam. Nie jestem ładna. Jeżeli ktoś piszę że jestem to mnie to obraża bo staję się wtedy kłamcą i to co piszę jest nieprawdą a tak nie jest. Nie jestem ładna. Nie piszcie mi czegoś takiego. Nie wyglądam dobrze dla nikogo. TO ZDJĘCIE BYŁO PRZERABIANE. Wyglądam inaczej w rzeczywistości niż na zdjęciu. Zupełnie inaczej. Jestem brzydka i tylko taka jest prawda nie ma innej

przez na_leśnik 25 lip 2016, 18:33
Nie ma to jak wycisnąć z publiki trochę komplementów :D .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez varelse 25 lip 2016, 18:33
Nie ma jednej uniwersalnej prawdy, pogódź się z tym.
'Cause sometimes you just feel tired, feel weak
And when you feel weak, you feel like you wanna just give up.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 18:33
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, wkleiłaś zdjęcie na którym widać ładną dziewczynę. Tylko takie zdjęcie wkleiłaś i w związku z tym nie masz prawa mieć pretensji, że ludzie oceniają właśnie TO zdjęcie do jasnej cholery.

A ja je skomentowałam i napisałam dlaczego je przerobiłam, po co je dodałam i dlaczego usunęłam ale to nikogo już nie interesuje. Zdjęcie było tylko po to aby ludzie nie traktowali mnie jak trolla. Zobaczyli że jest człowiek, ma uczucia i nie bawi go przesiadywanie na tym forum i czytanie jak znowu ktoś wylewa na niego pomyję i robi z niego klamcę.

Sortuj wg